Noční můra v Elm Street (2010)

Škoda těch trapnej hlášek Fredyho.Příběh jinak špatný tak není.Už to není to co tak na nás působilo v prvních dílech této série.

Jmenuji se Khan (2010)

Film okem diváka připomíná dosti Forest Gumpa.Určitě zajímavý příběh,ale ve filmu je dost často cítit americká kýčovitost ač americký film to není.Je to moc veliká škoda,protože jinak by film patřil určitě mezi ty nejlepší.Hlavně i závěr filmu mě dost zklama,a díky hlavně jemu dávám slabší hodnocení.Takže dvě a půl hvězdičky.

Svatá čtveřice (2012)

Tak to je pro mě zatím největší zklamání letošního roku.Jak jste mohl pane Hřebejku tak hluboko klesnout.Film nemá prakticky vůbec žádný děj a tu hvězdičku co dávám je pouze za hudbu z filmu.

Mučedníci (2008)

Tak to je fáááákt hustý.Měl jsem problém se vůbec dodívat na tak děsivej horor.Pro milovníky hororu doporučuji.

Můj vysvlečenej deník (2012)

Těžko se ojektivně hodnotí film který je určený vyloženě pro teenegeři školního věku,a proto ho nemůže každý zhodnotit objektivně.Já se ho budu snažit zhodnotit objektivně,ač do této skupiny nepatřím.Myslím že to tak zlé uplně nebylo a na druhou stranu film nevybočuje z průměru.Je to prostě další český odpočinkový film pro nenáročného českého diváka.Dávám veliké plus hudbě ve filmu.Kdybych mohl hodnotit procenty a né hvězdičkama dal bych filmu 56%.

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Fanoušci filmové série Silent Hill dlouho čekali na pokračování až konečně se dočkali.Jestli se čekání vyplatilo to ať každý zhodnotí sám.U mě očekávání splnilo.Nemohl jsem se dočkat premiéry filmu skoro celý rok a byl v obavách jak se ujme nový režisér práce,a jaký z toho bude nakonec výsledek.Myslím si že pokračování mohlo dopadnout mnohem hůře jak to u většiny filmů bývá.Efekty a kamera s 3D efekty jsou skvělé ač těch efektů i lekacích scén mohlo být víc.Trochu mě mrzelo že samotnému ději přímo v samotném Silent Hillu mohlo být věnováno více času a samotný film mohl trvat o 15-20.minut déle.Příšery či monstra jsou lahůdkou okem pro náročného fimového diváka jak tomu bylo už v prvním díle.

Signál (2012)

Pomalejší začátek,obstojný konec.Tak jde charakterizovat film který mě tak trošku prostředím připoměl Hrabalovi Slavnosti Sněženek.Příběh není tak špatný jak se zdá z obsahu vyčíst.Je to prostě ideální filmek pro podzimní odpoledne pro nenáročného diváka.

Chaos (2005)

Film má velice dobrý rozjezd.Po půl hodině přichází nuda a ke konci se to snaží dohnat.

Million Dollar Baby (2004)

Jeden z mála filmů u kterých jsem opravdu uronil slzu a to né jednu.Silný příběh,perfektní obsazení,u mě nejlepší režiser,co více si přát...tak kdo ještě neviděl tak honem napravte tuto velkou chybu.

Souboj Titánů (2010)

Ztráta času dívat se na tento film.Dvě hvězdičky dávám za filmové a graficky zpracované efekty.