3:10 Vlak do Yumy (2007)

Všechny věci v tomto filmu fungují dokonale.Od mimiky obličejů,gest,výrázů až po krásné dobové zpracování.Na dnešní dobu fakt skvělý western se vším všudy co má v něm být.

Kdyby byly ryby (2014) (TV film) odpad!

Tak toto je největší průser české televize na vánoce za posledních pár let.

Koleje osudu (2013)

Pri shlédnutí tohoto filmu jsem si nemohl nevzpomenout na film Dluh od Johna Maddena z roku 2010,ač se jedná o úplně jiný příběh než je tento.U obou filmů jde ale o pomstu, ktera graduje silně,nesmlouvavě a je opravdovým filmovým zážitkem.Opravdu se divím,že jak film Dluh tak i tento film mají jen 70.procent hodnocení.

Napospas osudu (2014) odpad!

Film který je plných nesmyslných dialogů o ničem.Nicolasi,Nicolasi.Nechápu jak jsi mohl hrát tak blbým filmu jako je tento.

MR 73 (2008)

Potemnělý výborný francouzký krimi thriller u kterého si nelze nevzpomenout na kdysi natočené Purpurové řeky,které mají stejnou charakteristiku jako tento film.Tolik beznaděje a ponurosti jsem dlouho ve filmu neviděl.Je fakt že první polovina filmu má svižnější tempo než ta druhá ale i přesto si film u mně určitě 80.procent plně zaslouží.

Interstellar (2014)

Pro mně čtyři hvězdičky málo a pět zase až moc.Vidím to tak něco mezi tím.Rozhodně je to skvělý zážitek,a moc mně film bavil.Zklamání nastalo až z koncem filmu,které mi osobně nasedělo.Jinak v kině je to opravdu zážitek.

Lukostřelci (2011)

Sice první půlhodinka je docela nuda ale pak mně film mile překvapil svým podáním a akčními efekty. Nebýt té první pomalé půlhodinky tak bych dal plné hodnocení.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Říká se že v nejlepším se má přestat a taky to tak u tohoto filmu platí. Mělo to skončit druhým dílem.Je očividně znát,že je to nejslabší díl z celé série.Ještě docela baví první půlhodinka,ale pak to upadá k béčkovému akčnímu filmu ba i hůř.Bojím se,že čtvrtý díl,který je ohlášený za další dva roky bude absolutně o ničem a nic nového už nám nenabídne.

Rumah Dara (2009)

Film jen pro silné povahy!!!!!!!!!!!!!!

Zátah 2 (2014)

Zbytečně dlouhé a složité oproti jedničce.Moc se zde zbytečně také hodně mluví.Uvítal bych přímočarejší děj a o půl hodiny kratší stopáž filmu.Jinak nelze zde nic jiného vytknout.Po technické i hudební stránce opět bravůrní.