milka

Česko
Filmový a seriálový povaleč

1 20 38 57 72 73 74 75 následující >>
    • 12.4.2004  19:27

Přemýšlím kolikrát jsem se v tomto filmu zasmál.Možná třikrát a to už ani nevím čemu.Tohle totiž není ani komedie jenom sito na komedii hraje.Strašný scénář,strašní herci prostě všechno strašné.Občas si říkám ka až Murphy dokázal klesnout ze svých vynikajících komedií.Ale takový je život amy se prostě musíme smířit s tím že Murphy už se ze dna nevyhrabe a že tento film je proklatě hrozný

• 12.4.2004  19:15

Docela dobrá oddychovka nemyslíte.I když pravda od dua Carrey a Shadyac bych čekal trochu víc(to už je asi síla zviku),ale zase předvedli dobrý námět.No řekněte co byste s touto mocí provedli vy.Ale je fakt že se všichni zúčastnění snaží jak mohou a někdy se člověk opravdu dost dobře pobaví.Dávám za 3 :-)

• 4.4.2004  00:45

Filmy takového producenta jako je Jack Brukheimer,jsou vždycky zárukou kvality a tenhle není vyjímkou.A bych popravdě řekltak politicky orientované filmy moc v lásce nemám(nenávidím je),ale tenhle mě velice zaujal a občas i pobavil.Ale scénář stojí i za zamyšlení(no co když nás tedka někdo špehuje a odposlouchává).Nejlepší jsou samozřejmě herecké výkony.Smith je sympatický jako vždycky a taky dostatečně dobrý.Voight hraje záporáka s až ocelovou přesností.No a Hackmanovi se nebudu ani zmiňovat.Taky vedlejšírole stojí za povšimnutí(např. Sizemore,Pepper,Black ale i Hart).No prostě dokonalé dílo od dokonalého Brukheimera.

• 31.3.2004  15:10
    Mstitelé (1998)

Já vydržím hodně ale tohle byla fakt úplná ubohost.Jenom by mě zajímalo kolik za to těmto skvělým hercům slíbili když natočili takovou hovadinu.Seriál jsem sice neviděl ale rozhodně byl lepší než toto podivné cosi

• 30.3.2004  20:22

Oproti dvoum předešlým dílům je tento díl skvostný.Máme tu závan HODNĚ staré školy,ale tu já vždycky miloval(Zucker je prostě bůh).Z pomyslné herecké rakve byli vykopány taková esa jako Charlie Sheen,Leslie Nielsen a pamela Andersonnn a na plátně to jimi jen jiskří.Pobavil mě hlavně Sheen,který Gibsona nádherně parodoval.Dobré i parodie na filmy(tentokrát dobrý výběr filmů).Hlavně parodie na Znamení 8 mile byli vypečené.Prostě nejlepší Scary Movie.

• 29.3.2004  20:37

Určitě lepší než seriál.Ano docela sprosté,ale hezky vtipně sprosté(víte jak to myslím ne).Jo a ty písničky.No prostě nášup.Takovej nejsprostší muzikál na světě :-)

• 28.3.2004  15:07

Možná opůl hvězdičky lepší než 1,ale pořád stejná hovadina.Je vidět že Jan de Bont už nikdy nebude točit filmy jako dřív.Taky angelina Jolie se nijak nevytáhla.Je vidětže sexy zevnějšek není všechno.Jo a s těma akčníma scénama to taky nebyla žádná slast.To se Pořád psalo o super honičce na velké čínské zdi,a přitom nebyla na plátně ani půl minut.Prostě děs a hrůza

• 28.3.2004  00:14

Docela dobrá oddechovka.Jedna z prvních teen komediích a také jedna z nejlepších.Ještě ke všemu s charizmatickým Heathem Leadgrem a sexy Julií Stilesovou.Komedie která nikoho neurazí a občas i příjemně pobaví

• 27.3.2004  00:12

Od Pixaru nic jiného než hit už opravdu čekat nemohu(např.Toy Story 1 a 2).Ale tento film je naprostá bomba.Tento film je tak dokonalý,že je to asi revoluční film v oblasti animovaného filmu.A je taky bezpochyby nejlepší.To je jejich vypracování každé rybičky,ba i každé bublinky je fascinující.A o příběhu ani nemluvím(ten je jako vždy vynikající) .Film pobaví nejen děti,ale i dospělé a okouzlí i pubertáky(jako třeba mě).Je to prostě film který osloví a upoutá každého,kdo jej zhlédne.Nevím co ještě dodat :-)

• 23.3.2004  20:23
    Hospoda (TV seriál) (1996)

Nevim co proti tomu všichni máte.Mě to přijde jako docela dost vtipný seriál s dobrýmihereckými výkony(ti herci si to ale dokázali užít).Děj podle mě tajkovej normální,prostě ze života.Normálně bych tomu dal 3 hvězdičk,ale že je to od Novy(kde jsou takové seriály vzácnost)tak dám hvězdy 4

• 17.3.2004  16:44

Vždyt tohle snad není ani béčko ne?Tohle už hraničí s drzostí.Jediné co mě na téhle vypatlanině zaujalo,byla honička na čtyřkolce.Jinak se do pomyslného hrobu zřítili všichni účinkující

• 17.3.2004  16:35

Jedničcka mě velice překvapila.Byla to hezká oddechovka od které jste prostě neodešli.Proto jsem od dvojky čekal tolik.A musím přiznat že mě trochu zklamala.Pravda akce je zde o dost lepší než v 1,ale to je tak všechno.Chybí ji nějaký příběh,který dělal 1 osvěžující.I absence Vina Diesla byla znát(nějakej drsnej negr ho nemůže nahradit,co si budem povídat).Ale a bych jenom nekritizoval,takk musím říct že jinak to byla i docel sranda.Doufám že trojka si povede líp(prej v ní má hrát opět Diesel)

• 17.3.2004  16:22
    Znamení (2002)

Shyamalan je mistr hororů.Jeho Šestý smysl obrátil historii hororu naruby a stal se kultovním dílem.Vyvolený byl trochu slabší odvar ale taky super klasa(díky Willisovi).A ted je tady mrazivé Znamení.Je to opět výborný film a to jen díky Shyamalanovi.On umí totiž udělat lekačku s každé maličkosti a to se mi na něm právě líbí.Film je o mimozemštanech a přitom je uvidíme jen v pár scénách.A to se mi na tomhle filmu líbí.Režisér nezobrazuje nepřítele celého,a když ho v jedné scéně zobrazí tak je to suprová lekačka.Hold musím vzdát ale i Gibsonovi(Willis by se sem asi moc nehodil),ale také Phoenixovi který udělal na malé ploše velice zajímavou postavu.Prostě horor má nového krále.Ať žije král!!

• 16.3.2004  16:50

čekal jsem jenom další oddechovku s rychlejma autama,hezkejma holkama,žádným příběhem a nulovejma hercema.Prostě normální béčko.Ovšem výsledek byl úplně opačnej.Rychlý auta a hezký holky tady sice jsou,ale ještě se k nim přidal suprovej děj a solidní Paul Walker s výborným Vinem Dieslem.No uznejte sami,tohle je víc než béčko ne?

• 16.3.2004  16:34

Dvojka nezůstala jedniče co dlužná.Pravda,chybí zde nádech hezké přírody ale i tak je to pokračování které se podařilo(narozdíl od jiných pokračování)

• 16.3.2004  16:30

Roztomilý rodinný filmeček u kterého bezvadně strávíte volný čas.Rodinám s malými dětmi doporučuju

• 15.3.2004  19:07

Od tohoto filmu jsem po pravdě moc zázraků nečekal,ale výsledek byl ještě horší než jsem čekal.Od videoklipaře jako je Paul Hunter jsem čekal aspon´ skvěléakční scény,ovšem jejich sestříhání působí poněkuď křečovitě.Z hereckých výkonů mě zaujal Sean William Scott a Karel Roden.Scott si zase jednou vyzkoušel něco jiného než Prcičky.Karel Roden předvedl dalšího skvělého záporáka,i když tentokrát na menším prostoru(a ještě ke všemu ho u nás dabinguje nějakej jinej herec,což mě docela nakrklo).Fat předvádí poněkuď´křečovitý výkon.Kingová je zase bezvýrazná a v příběhu úplně na nic. Chudáci Scott a Roden

• 15.3.2004  18:41
    Test (2003)

Toto je velmi průměrný thriller,který ale mohl dopadnout mnohem líp.Vždyt nakouknutí na výcvik nových tajných agentů už lecos slibuje ne?Pak se to ale celé nějak zvrtlo a nabralo to úplně jiný směr.Jediné,co pořád drží stejnou rovinu jsou herecké výkony.Ty jsou od začátku do konce skvělé.

• 15.3.2004  18:32

tak toto se snad nemusí ani komentovat ne?Skvělá režie,skvělé herecké výkony a hlavně hodně vtipných scének (víš co,jeď do pelhřimova a prohlídni si kremátorium ať´víš do čeho jdeš).nádherná česká oddychová komedie na kterou se nezapomíná.

• 14.3.2004  15:12
    Pelíšky (1999)

Tak tohle už je hotová klasika,ne.Vždyt takové scénky jako noky,lžičky z umělé hmoty,kodiak atd. jsou již kultovní.Teda on už je vlastně kultovní celý tento film :-).Hřebejk je totiž režisér,který vždy natočí velmi poutavou a zábavnou podívanou.Snad nejlepší česká komedie.A to je co říct

• 13.3.2004  13:20

Jednička byla příjemná zábava.Ve dvojce nebyl prakticky žádný děj a byl to díl velice trapný.Za to trojka je nejzábavnější a nejlepší ze všech tří dílů.Tolik zábavy jsem v teen movies ještě nidy neviděl nejlepší je samozřejmě Stifler(hlavně se svou čokoládou).I Finch je docela dobrý společník.Jim má tentokrát překvapivě méně prostoru,ale i tak jsou jeho trapasy příjenou zábavou.Prostě nepřetržitá zábava.Jak se říká to nejlepší na konec

• 13.3.2004  12:47

Docela dobrá oddechovka nemyslíte.Pravda od hvězd jako je Ford a Hartnett jsem čekal přece jenom trochu víc,ale i tak je čeu se zasmát(např.Hartnett učí jogu).Pobavila mě i minirolička Lou Diamonda Phillipse v roli policajta-štětky.TO nemělo chybu :-))

• 25.2.2004  16:26
    Království ohně (2002)

Rozhodně nejhorší film co jsem v poslední době viděl(a že jsem jich viděl).Ty draci museli spálit scénář,protože ten film je opravdu o ničem.Říkejte si co chcete,ale tenhle film je vážně na draka

• 22.2.2004  21:19

Vin Diesel zklamal na plné čáře.Teda ani ne tak on jak celý film.čekal jsem ledajaký béčko,ale co je moc to moc.Je pravda,že Vin Diesel se snaží zachránit co se dá(a zachranuje docela solidně),ale žádná katastrofa se nedá odvrátit.Ty 2 hvězdičky jsou jenom kvůli chudákovi Dieslovi

• 22.2.2004  21:03

Normálně bych tomuto filmu dal 4 nebo 3 hvězdičky,ale protože jsem něco tak vtipného,napínavého a dobrodružného už dlouho neviděl,tak je to hvězdiček 5.Je to taky kvůli vynikájícímu Johny Deppovi a nádherné Keiře Knightleyové.Sláva pirátům!!!!

• 18.2.2004  21:35
    24 hodin (TV seriál) (2001)

Pozor vyskytují se SPOILERY!! 1. SÉRIE: Po dlouhé době seriál,který mě opravdu zaujal. Vynikající atmosféra,herecké výkony a dějové zvraty,které byly většinou šokující. Seriál nasadil hned na začátku zběsilé tempo a tomu vydrželo až do konce. Poslední díl byl sám o sobě vynikající a takovou menší třesničkou na dortu. 90% 2. SÉRIE : Úspěch 1. série byl velký, a proto na sebe nenechala 2. řada dlouho čekat. A jako každé pokračování i sem se přidalo více akce a více zvratů. Ty už ovšem v této sérii nebyly tak šokující a většinou se daly čekat. Herecké výkony taky nebyly zdaleka vyrovnané jako v 1. sérii. Někdo hrál stejně dobře ( Sutherland, Bernard),jiní už mi začali pít krev(bohužel Elisha). 2. série chtěla být akčnější,napínavější, no prostě lepší,ale dle mého se jí to moc nevyvedlo. Pro mě nejslabší série 70% 3. SÉRIE : Už jsem si myslel,že 24 dochází dech,ale to jsem se pletl a tato série mě opravdu odzbrojila. Objevilo se zde několik nových zajímavých postav (Chase, Wayne) a atmosféra se dala opět krájet. Zvraty byly opět překvapivé a některé scény opravdu mrazivé (odchod Ryana,Sherry a Niny).Slabší postavy ustoupily do pozadí(Kim) a silnější do popředí (Tony a Michele),no prostě mě tato série dostala stejně jako 1. a vlastně ještě víc. K tomu všemu si ještě můžeme připočíst vynikající konec,který mohl tuto sérii definitivně ukončit. 100% 4. SÉRIE: Seriál je čím dál akčnější a zde se mu to narozdíl od 2.řady již začíná dařit. Konec 3. série byl vcelku uzavřený a proto muselo nastoupit velké množství nových postav, z nichž bylo jen minimum zajímavých (Edgar,Curtis,rodina Araz+vynikající záporák Marwan). To je ovšem snad jediná vetší výtka, kterou bych k této sérii měl. Seriál má totiž od začátku tempo a stále si drží svou nezaměnitelnou atmosféru (i když od jedničky se nějaký o nějaký ten kus dál dostala). Některé epizody byly téměř bezchybné (epizoda v továrně a přepadení konzulátu). Ke konci už sice trochu dech ztrácela, ale i tak to byl další povedený kousek do této již vynikající série 90% 5.SÉRIE: 24 se definitivně proměnila v nářezovou akční jízdu a já nestačim zírat! Zvraty v dějích přijdou již od prvního dílu a zvednou ze židle nejednoho fanouška seriálu. Akce je vynikající. Jack se vrací ve velkém stylu a dokazuje, že má stále čím překvapovat.Děj a hlavní teroristické hrozby jsou už vlastně takovým smícháním předchozích řad, ale komu to vadí, když je to natočeno tak výborně.Pro mě jednoznačný důkaz toho, že na tento seriál prostě nikdo nemá a že Jack je prostě génius!! 90% a už slintám a čekám na 6. sérii. 6. SÉRIE: Tak na tento bombastický začátek nestačil ani vynikající začátek 5. dne. Teroristé plní své hrozby, mrtví se počítají na deseti tisíce,výslech Jackova bratra a později i atentát na prezidenta. Začátek byl prostě bomba a vypadalo to na bezkonkurenčně nejlepší sezónu. Pak se to ale zhoršilo. Děj se začal krapet natahovat, akce nebyla už tak strhující, tempo bylo pomalé.Ke konci se to naštěstí už zase začalo zlepšovat, i když si myslím že linie Jack vs. Cheng a Philip mohla být ještě trochu lepší, stejně jako finále. Naštěstí jsou zde ale herci a nové postavy, které zachraňují co se dá. Kiefera zmiňovat snad ani nemusím, ale z nových postav bych rád vyzdvihnul Petera MacNicola a Powerse Boothe. Taky mě potěšila postava Mikea Doylea, kterej by mohl být náhradou za Tonyho Almeidu. Nakonec to tedy není nejlepší série, ale "jenom" další výborná v řadě. 80% 7. série: 80% 8. série: Hlavně za velmi důstojné zakončení celého seriálu 85%

• 14.2.2004  12:11

Nedosahuje sice takových kvalit jako 1,ale neúnosná suma peněz je na tomto snímku znát.Takové efekty se totiž jen tak nevidí.Kam se hrabe bullet time z 1 na automobilovou honičku nebo na bitku Neo vs. 1000x Agent smith.Nepřekonatelný zážitek,který kazí jenom poslední nedoladěný díl.

• 14.2.2004  12:00
    Matrix (1999)

Když jsem Matrix uviděl poprvé,tak jsem ho ani moc nepochopil.Ne proto,že bych byl mentálně zaostalý,ale proto že jsem byl tak hodně nadšen režií,zvukem a všemi těmi efekty,že jsem nestačil sledovat zbytek filmu.Když jsem si ho pustil podruhé,tak jsem byl nadšen ještě víc,protože takový příběh se jen tak nevidí.Je to prostě film na který se nezapomíná

• 14.2.2004  11:48

Tento film snad nepotřebuje žádný komentář.Je to totiž REVOLUČNÍ válečný film,který jen tak někdo a něco nepřekoná.Skvělá kamera,skvělý zvuk,úžasný Tom Hanks a hlavně nepřekonatelný Steven Spielberg.Tento film prostě nemá konkurenci

1 20 38 57 72 73 74 75 následující >>