Ledové království (2013)

Film se mi celkem líbil. Taková oddechovka. A animáky navíc žeru. Problém je v tom, že tenhle byl strašně uzpívanej a to to celý kazilo.

Oliver Twist (2005)

Byla jsem celkem dost zklamaná. Začátek mi přišel hodně rozházenej, ale to asi jinak nešlo, vzhledem ke knížce, a já jsem se těšila na druhou půlku filmu, kdy už to bude plynout plynule, stejně jako v knížce. Když se pak děj začal odvíjet tak trochu jiným směrem a vlastně ta hlavní zápletka knížky jaksi někam zmizela, zjistila jsem, že si musím najít straší zfilmování, protože tohle pro mě nestálo za nic. Líbilo se mi zobrazení starého Londýna a herec Feriny Lišáka ( Harry Eden), ale naopak Barney CClark mi do toho vyloženě nesed...

Vampire Academy (2014)

Typická slaďárna s pár překvapivými momenty... avšak těch tam není mnoho... Na odpočinutí muzku dobrý, ale víc bych v tom nehledala... Ale za humor Rose dávám tři * :)

Nekonečná láska (2014)

Film, který přetéká sladkostí a zamilovaností. A já osobně tyhle filmy normálně moc neprožívám, ale tenhle byl v něčem jiný. Tenhle film ve mě něčím pohnul a proto se u mě nezařadil do kategorie klasických slaďáků na jedno brdo. Řekla bych, že nepojednával jen o lásce dvou lidí, ale i o tom, jak se rodina vypořádává se ztrátou syna, protože na tomhle filmu bylo vidět, jak těžké to je... Takže ano, byl sladký až hrůza, ale přijatelným způsobem a přiznejme si to, sladké k životu potřebujeme :)

Make Your Move (2013)

Příběh totální tuctovina s jasným koncem... Zajímavý taneční kreace, i když sem čekala něco většího na konec, ale líbily se mi ty bubny. Díky tomu dávám slabší 3*

Bling Ring: Jako VIPky (2013)

Tenhle film mě opravdu, opravdu zklamal. Těšila jsem se na něj od chvíle, co se objevil ve filmografii Emmy Watson a nepřestala jsem se těšit ani po té, co jsem četla spoustu kritických komentářů. Pořád jsem si říkala, že to určitě zas tak špatné nebude, jenže ono to bylo snad ještě horší. Už asi po dvaceti minutách, kdy jsem doufala, že se to pořádně rozjede, jsem se začala koukat, za jak dlouho to skončí a několikrát už jsem málem upustila od svého přesvědčení dokoukat ten film do konce...

Vojna a mír (2007) (seriál)

Vlastně mám z tohohle filmu smíšené pocity. Na jednu stranu jsem nadšená. Film má spád a uteče. Herci jsou také výborní. Clémence Poésy a Alessio Boni podle mě podávají skvělý výkon a do rolí mi sedí. Na druhou stranu mám pořád nutkání srovnávat s knihou. Je tu takový zvláštní rozpor, kdy na jedné straně změní celkem zásadní věci, vynechají několik postav a na straně druhé jsou scény, kdy div necitují úryvky z knížky. Takže shrnutí na závěr? Film rozhodně doporučuji, je zábavný a myslím, že povedený, ale pokud se rozhodnete kouknout se na to místo povinné četby, nedělejte to ;)

Podfukáři (2013)

Tenhle film mě po dlouhé době konečně opravdu BAVIL. Ano, ostatní filmy zaujmou, zasměju se, ale tenhle mě zabavil. Musela jsem u něj přemýšlet a takové filmy mám opravdu ráda. Trošku mi to připomínalo Dannyho parťáky svou neskutečnou skutečností. Máte pocit, že se tam děje něco nevídaného, pak přijde Freeman a podá to, jako by udělali něco naprosto primitivního a běžného. Skvělé...

The First Time (2012)

U tohohle filmu jsem očekávala klasickou romantickou slátaninu pro náctileté holky. Byla jsem mile překvapena, že tomu zas až tak nebylo. Ironická Aubrey, romantický Dave, několik trapných momentů podle mě dokonale vyjadřáující snahu všech teenagerů zapůsobit na okolí. A dialogy? Něco skvělýho. Ode mě jednoznačně 5*

Hostitel (2013)

Tento film mě příjemně překvapil. Nevím,zda to bylo tím, že spisovatelka napsala lepší knihu, nebo že se její dílo dostalo do rukou lepšího režiséra, každopádně mé obavy z obdoby Twilight ságy se naštěstí nenaplnili. Film se sice točí kolem milostného páru, ale není to až tak kýčovitý. Je zde několik překvapivých scén, celých 125 minut příjemně ubíhá a konec je vcelku překvapivý. Sice se nedá říct, že by to byl nejlepší film všech dob, ale koukat se na to dá velmi dobře a já bych řekla, že to mohlo být natočeno klidně i mnohem hůř, takže jsem v celku spokojená.