Rambo: Poslední krev (2019)

Nebylo to tak dobré jako čtyřka, ale užil jsem si to. Úvod trochu vlažný, ta holka byla tím, že toužila poznat svýho zkurvenýho fotra, na přesdržku, ale pak se to vyvinulo podle očekávání. Rambo má trochu smůlu, že ať vleze, kam vleze, tam je nápadnej - mezi rákosníkama ve Vietnamu i v Barmě, mezi mudžáhidama v Afghánistánu a teď mezi zkurvenejma Mexikáncema. Závěrečný masakr, kdy si ty zmrdy navedl do svý soukromý džungle v podzemí, nemá chybu. Jen mi tam chybělo, že, když už byl v Mexiku, tak nepodříznul tu starou čubu Gizelle. Nevím proč chce točit šestku, když je tohle poslední krev a je to i vcelku vkusně ukončená ukončená sága.

Barbar Conan (2011)

Jason Momoa v dobách, kdy o něm nikdo neslyšel. Na Conana, který místo filozofování tasí, se docela hodí. Film je místy dost přeplácaný, ale je třeba ocenit, že se snaží být temný a krvavý, plný potyček a magie, prostě takový, jaké byly Howardovy příběhy. Padouch je správně hnusnej, jeho dcerunka ohavná, ale něco tomu prostě chybí. Ale je to Rozhodně lepší než připitomělá pohádka Conan the Destroyer.

Švýcarák (2016)

Film, o kterým se ani nedá napsat, že byl o hovnu, protože byl jen o prdění. O dost lepší by bylo, kdyby Hank byl na skutečném ostrově a povídal si s pomalu uhnívající mrtvolou svého Pátka. Bod patří Radclifovi za odvahu, že vzal roli v takové kokotině. A oběma Daniels přeju, aby se po jejich smrti jejich hovna spojila v nekonečné prdeli vesmíru.

Joker (2019)

Bravurně zahrané One Man Show Joaquina Phoenixe v roli loosera, který se propadá do svých psychóz a iluzí, které jeho okolí vydatně přikrmuje. Pro psychicky narušeného diváka to může být horror. My ostatní, co známe všechny možné filmové i komiksové Batmany, jen s napětím sledujeme, jak příběh zapadne do Batmanovského schematu. A vcelku se to daří. Kdo se ale chce v kině pobavit, ať si najde jiný film.

Přes prsty (2019)

Ale jo, na tu současnou českou bídu.

Past (2020) (TV film)

Velký příběh natočený plytkým televizním způsobem.

Noční můry z temnot (2019)

Takový nedomrlý horůrek pro děti. Haranti nijak zvlášť sympatičtí, příběh sice poměrně dobrý, ale vázlo zpracování. Milá atmosféra konce 60. let na americkém vidlákově sice potěší, ale shazují to příšerky, které se zase tak moc nepovedly - speciálně bílá baba vypadá dost komicky.

Black Lightning (2018) (seriál)

Černošský Black Lightning se vymyká ostatním seriálům DC - atmosférou, tempem, ale také vysokou koncentrací neskutečně nesympatických postav. Některé jsou nesnesitelné od pohledu (hnusák Tobias), některé chováním (Odell), některé i obojím (protivná ultrakráva Jen). No a jsou tu další, které diváka prostě jen tak nějak serou - Khalil, Dr. Stewart. Díky bohu to zachraňuje Black LIghtningův "Alfred" Uncle Gambi.

Blíženec (2019)

Průšvih to teda nebyl! Vcelku svižnej akčňák.

Deadpool 2 (2018)

Pořád skvělá zábava, ale holt je to dvojka... Škoda, že má oblíbená MILFka se tu jen mihne, zato musíme furt čumět na vypasenýho novozélandskýho čuníka, který by nesympatickej už o dva roky a třicet kilo dřív na čundru v buši..