Já, Mattoni (2016) (seriál)

Nápad s využitím obou Švehlíků je dobrý, výprava se také povedla. Ale bohužel je to velmi nudné, natahované a celkově tak nějak mdlé.

Posádka v ohrožení (1979)

Viděl jsem to před mnoha lety, ale dodnes si vybavuji scénu, ve které sovětský geroj vylezl na vocas letadla a zběsile do něj bušil kladivem, ale bohužel to proporčně moc nesedělo (ten geroj byl ve srovnání s letadlem nějak moc velkej, ale znáte to: sovětskěj trpaslík je přece největší trpaslík na světě). Jinak to nebylo tak zlý, ale bohužel dlooouhý.

Špatná máma (2019) (TV film) odpad!

Primitivní schematický film s nesympatickými neherci.

Soudruh Drákulič (2019)

Retro z bolševických dob, vcelku zábavné. Myšlenka, že by se kremelská gorila stala nesmrtelnou, je ovšem děsivá.

Smlouva s ďáblem (2000)

Dobrý nápad a skvělá zábava, Bohužel, nejlepší scéna je ta vystřižená, která je akorát v bonusech, kdy si Elliot přál být rockovou hvězdou.

Zrůdy (1932)

Hluboce lidský příběh o tom, jak se trpaslík zamiluje do hnusné hamižné zrůdy. Ted Browning naštěstí na tu svini uvařil vodu poměrně svižně. Díky cirkusovému prostředí plnému handicapovaných má film nezapomenutelně zvláštní atmosféru. Je to všechno možné, jen ne horror.

Králíček Jojo (2019)

Začátek skvělý, ale celkově to nějak nefungovalo. Od Taiky jsem čekal víc.

Naše děti (2001) (TV film)

Nepochopitelně vysoké hodnocení za takovou slátaninu. Koho proboha bere tupé Křížovo čumění a nesnesitelně nesympatickej spratek v podání Škultétyho? A ten za to ve dvaceti fakt dostal cenu za DĚTSKÝ herecký výkon? To mi připomíná záběry čtyřicátníků na zasedání ÚV SSM ve zprávách za komančů.

Průměrňákovi (2009) (seriál)

Celkem neškodnej seriál s krátkými díly, který dokumentuje, jak žije v Americe "white trash", který je vhodný např. jako kulisa k snídani. Člověk se musí trochu obrnit, aby snesl hysterickou, neschopnou, nezodpovědnou a až bolestivě blbou Frankie., která neustále žvaní a každý dialog zavede úspěšně do naprostých sraček. Zato chudinka Sue přes své neustálé ječení a šklebení vzbuzuje svou naivní hloupostí někdy až soucit. Když člověk překousne tyhle dvě blbky, tak to vcelku jde. Mike je suchar, kterého nic nevyvede z míry, Axl se většinou chová jako idiot (ale v průběhu seriálu se to zlepšuje!). A Brick je holt Brick.