Mlčení jehňátek (1991)

I po těch mnoha letech pořád parádní film, přestože od jeho vzniku jsme viděli desátky variací o psychopatických vrazích a jejich skládačkách. Tenhle byl první a vytvořil thrillerový subžánr. Hannibal pořád děsí svou chladnokrevností a Clarice se pořád na konci málem nechá úplně blbě zabít.

Bloodshot (2020)

Docela povedená sci-fi komiksárna, rozhodně jsem se nenudil. Á propos, doteď jsem si myslel, že Špejbl je ze dřeva, a von je sestavenej z nanitů.

Veni, vidi, vici (2009)

Tak nějak vo hovnu... Ale jedno se musí nechat, Nosek takový ty hajzly na přesdržku hrát umí.

Staříci (2019)

Výborný film se skvělou ústřední dvojicí. Jediné, co mu uškodilo, byly občasné vycpávky, aby se natáhla stopáž - speciálně scéna, kdy Mrkvička hledá 10 minut svý čokly. A taky nás tvůrci okradli o závěrečný záběr na zdechlinu tý bolševický svině. Autoři uvádějí, že film je inspirován příběhem skutečného emigranta, který se vrátil a chtěl zabít bolševického vraha prokundátora Vaše, ale bohužel zemřel dřív, než mohl svůj záměr uskutečnit, takže si Vaš užíval života v domově důchodců, dokud nepošel stářím. Škoda, že to tenkrát nevyšlo!

Barbaři (2020) (seriál)

Vůbec to nebylo špatné, až na ten poslední díl, kde bitva probíhá na pozadí příšerně patetického Arminiova filosofování. Dalším zklamáním bylo to, že to příšerné hovno Segestes se ve zdraví dožilo konce série. Naopak kladem bylo obsazení Thusneldy - ono najít pohlednou Němku není žádná prdel, takže tvůrci museli sáhnout po herečce s francouzskými kořeny.

Přehlídka děsu (2011)

Zábava v Tromáckém stylu. Jediná část, na kterou se fakt nedá koukat, je druhá povídka - z medvědodlačích buzerantů se mi zvedá kufr.

Victor Crowley (2017)

Tak to byl sešup do sraček. Idiotský příběh a takové zoufalé neherecké obludárium se jen tak nevidí. Speciálně Číňanova manažerka byla nesympatická a hnusná jak prdel.

Hatchet III (2013)

Zábavné - i tu blbou krávu reportérku/bloggerku jsem nějak přežil.

Vražedná sekera II (2010)

Pořád je to zábava, akorát fakt nevím, proč se Marybeth vydala pro těla svého otce i bratra v noci - nebylo by to ve dne snazší?

Hatchet (2006)

Sice vomletý téma, ale zábavně natočený.