Babel (2006)

Krkolomnost, neelegance, ubíjející stopáž.

Babicovy dobroty (2008) (pořad)

"... a teď si trochu poodstoupím" ... prostě hláškař.

Babylon A.D. (2008)

Tomuhle kozímu slintu nemůže pomoct ani těch 71 minut navíc.

Bad Taste - Vesmírní kanibalové (1987) odpad!

Odvolávám se na úryvek z komentáře Radya, který film vystihl zcela přesně: "Naprosto amatérské výkony "herců", dialogy na hranicích stupidity, triky na úrovni filmové mateřské školky, střih zmatečný, scénář mírně řečeno "chudokrevný", námět otřepaný, režie zběsilá." ... já bych ještě dodal: NESKONALEJ VOPRUZ!!!

Bambi Meets Godzilla (1969)

Na můj vkus příliš velkolepé, epické... já radši komornější, na rozpočet nenáročné snímky. olol

Barbar (2022)

Zprava pro kohokoliv, kdo by se snad mel nechat zmast pozitivnim hodnocenim: neni to nejak extremne spatne natoceny, ale je to desne pitomy, je to uplne o nicem a od poloviny uz to ani neni napinavy

Batman (1989)

Nejlepší komiksová adaptace? Rozhodně ano!

Batman (1966) (seriál) odpad!

jeden EPICKEJ

Batman - Gothamský rytíř (2008)

Nezbývá než doufat, že při sledování druhého Nolanova Batmana nabude tato animovaná mozaika několika příběhů, které jsou sice sourodé, zato však nepříliš zajímavé, řádného smyslu. Takhle je to jen takové někdy hezky namalované, někdy i nápadité, ale stále naprázdno vyznívající zbla. Nic to ale nemění na tom, že nad Netopýřího muže mezi veškerým superhrdinstvem prostě není, nebylo a nikdy ani nebude.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

V komiksech pře mezi supermanem a batmanem snad funguje, tady je její konstrukt zcela lichý. Natočit tak nudný spektákl o tak zajímavých charakterech je svého druhu také umění a zack snyder se v něm od dob sovích strážců nebezpečně zdokonaluje.