gurmanik

Člověk, na nějž nadávají blbci, je hoden důvěry. Jean-Paul Sartre

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 28.2.2019  22:15
    Escobar (2017)

Seriál Narcos mě zaujal natolik, že jsem si o Escobarovi přečetl několik knížek, o tu dobu se víc zajímal, viděl mnohé reportáže a rozhovory. No a potom jsem si pustil tenhle brak, kde všechno bylo překrouceno, upraveno a zmatláno do chaotické slátaniny, aniž by byť jedna postava měla nějaké charisma. Nedokoukal jsem to...

• 9.4.2016  22:29
    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)

Zcela neodpovídající hodnocení. Po několika letech sleduju některý pořad v televizi pravidelně, pokud to jde. S troškou nadhledu a vcítění se do účinkujících, se u toho dá slušně vypnout a nechat se bavit. Ne všechno musí mít životní poselství nebo šokovat...

• 15.9.2015  13:29

Kdyby z toho udělali víc komedii než akčňák, mohlo to být perfektní. Takhle vznikla průměrná bláznivá komedie a podprůměrný akční film..

• 12.6.2015  23:32

tak tohle jsem nečekal.. naprostá bomba!! rozhodně to nesedne každému, ale mně se to přesně trefilo do noty.. mix akce, humoru, noblesy a brutality v naprosto vyváženém podání s perfektními hereckými výkony!

• 12.6.2015  01:25

Po tomhle filmu jsem zjistil, že ani Emma Watson není bohyně.. Kdyby jí byla, tak v takový hovadině nehraje.. Nicméně i tak zachránila apokalypsu od odpadu...

• 12.6.2015  01:21

Byl jsem velmi překvapen, jak pozitivní hodnocení film má... Má očekávání byla obrovská, ale pro mě jedno z největších zklamání, které jsem absolvoval v kině - ještě ke všemu ve 3D. Jsem velkým fandou Jurského parku, všech dílů, nechápal jsem kritiku "2 a 3", ty díly mi přišly v pohodě. Po zhlédnutí týhle patlaniny jsou ale doslova mistrovským dílem!!!! K Jurskému světu.. První půlhodina naprostá nuda, neschopnost vytvořit správné napětí a atmosféru. Z raptorů, kteří byli obávanými zabijáky, tady dělají štěňátka, z ostatních dinosaurů debily a z lidí spravujících park s největšími zabijáky, dělají nesvéprávné dementy, kteří mozek používají.. nepoužívají. Občas jsem se v kině styděl za autory filmu, neboť jsem nevěděl, jestli to myslí vážně nebo si dělají srandu z diváků, či sami ze sebe. Film měl mít všechno, napětí, efekty, příběh. Ale bohužel neměl nic. Za 2 hodiny jsou 2 kvalitní 3D efekty málo, příběh neexistoval, napětí negradovalo. Nečekal jsem nějaký hluboký myšlenky, ale zpomalený záběr na ženskou, která na podpatcích a se světlicí v ruce zdárně vyhrává sprinterský souboj s T-Rexem, to je silná káva i na mě. Pokud to tedy nebylo myšleno jako parodie. Do celý týhle patlaniny byly uměle tlačeny emoce amerického typu, ve stylu dvou udatných bratrů, kteří právě unikli obrovský hladový bestii a přijde jim to vtipný nebo trapně zasazeného a znovu vznikajícího milostného páru.. Naprostá tragédie.. nebýt raptorů a scény s prasetem, zvažoval bych i odpad...

• 19.11.2014  22:41

Komedie, která pobaví jako málokterá. Navíc má neuvěřitelnou myšlenku, není stupidní. Díky za ni, miluju francouzské komedie, prostě je miluju.

• 30.9.2014  19:01
    Zlatá sedmdesátá (TV seriál) (1998)

Úplně do noty mi to nesedlo, přesto se skvěle pobavím.. ale Mila byla už v 15 pořádná kočka :D

• 15.6.2014  23:57
    Free to Play (2014)

Dota je moje neskutečná srdcovka, těch hodin, co jsem u toho proseděl, sleduju PRO scénu, fandím NAVI :) Od dokumentu jsem čekal rozhodně o něco málo víc, ale protože nedokážu definovat, co přesně, tak musím dát 4*. Danil Ishutin alias Dendi je pro mě naprosto nejvýraznější osobností evropsko/americké scény a myslím, že právě díky němu se Dota stává stále více populárnější. Díky jeho přístupu, laskavosti a smyslu pro humor.. Opravdu hrozně moc bych NAVI přál, aby vyhráli letošní The International-už 4., protože vyhrát 200 milionů korun, to už asi není k zahození :) Do prize poolu jsem taky "nemalou" částkou přispěl a jedna věc mě mrzí, že nemůžu do Seattlu :( PS: Ano, mezi rokem 2012 a 2014 narostl prize pool z 1.6 milionu dolarů na 10 milionů dolarů!!!! Takže pokud máte nějakej zajímavej nápad na investici v oblasti e-sportu, hned mi napiště! :) Do 10 let v tom budou lítat tak šílený prachy, že se z toho zblázníme! :)

• 20.4.2014  12:39
    (Ne)zadaní (2013)

Nezklamal, pobavil a to tak, že jsem se při některých scénách opravdu nedokázal bránit záchvatu smíchu. Určitě jsou lepší filmy, ale naprostá pohodovka, od níž nelze očekávat o moc víc, než opravdu nabídne :)

• 20.4.2014  12:38

Naštěstí úplně jiný film, než ten první. Naštěstí byl dostatečně dlouhý. Naštěstí prostě skvělej zážitek. Naštěstí jsem se ani chvíli nenudil. Naneštěstí tam bylo tolik krávovin a blbostí, že musím 1* odebrat. :)

• 27.12.2013  18:04
    Duch nad zlato (TV film) (2013)

S plným žaludkem a novými ponožkami se mi na tuto pohádku koukalo krásně. Nenadchla, ale rozhodně neurazila. A zaslouží sí víc, než 38%, které teď má :)

• 20.11.2013  01:40

Nezáživné, nudné, nikterak odvážné. Až na pár slibných momentů velký podprůměr.

• 7.11.2013  19:56

Já šel do kina vypnout mozek, bavit se u bojových scén a třeba se občas zasmát, jako se to povedlo trojce Ironmana. VŠECHNO v tomhle filmu předčilo má očekávání. Ano, je to blbost, ano děj je různě šroubovanej.. NO A CO? :D Bylo to boží! Menší spoiler: a při scéně kdy Thor osvobodil Lokiho jsem fakt brečel smíchy. Ty přeměny podob, následnej únik rozbitou lodí a Lokiho hlášky.. prostě mě to dostalo, 95% Dokonce lepší, než rivalové :D Všem doporučuju.. a ve 3D to musel bejt orgasmickej zážitek :D

• 12.8.2013  01:16
    Peklo na talíři (TV pořad) (2012)

Nic novýho aneb to, že jíme sračky a zdraví škodlivý věci, víme všichni. To, že jsme šizeni, taky víme všichni a to, že věci v obchodech jsou kolikrát prošlý, to taky víme všichni. Slavní hodnotitelé, kteří hlásají jak je to U NÁS špatný, patrně nikdy nebyli v zahraničí. Tam je to VĚTŠINOU to samý, akorát v bledě modrým. Jediný překvapení pro mě bylo, že energiťáky nejsou až tak škodlivý, jak jsem se domníval. A čím mě to vyloženě naštvalo, dělali si srandu z mejch oblíbenejch špaget z konzervy, kečupem a sejrem. :)

• 25.7.2013  18:46
    Katy Perry - Firework (hudební videoklip) (2010)

Moje nejoblíbenější písnička od ní, navíc s klipem, který je o něčem jiném než o ukazování jejích předností (které sice jsou impozantní), ale.. :D prostě paráda.. :)

• 25.7.2013  18:40
    Katy Perry - I Kissed a Girl (hudební videoklip) (2008)

Zase jsme viděli o kousek víc Katy :))

• 25.7.2013  18:34
    Green Day - American Idiot (hudební videoklip) (2004)

Povedená písnička nezachrání průměrný klip :)

• 25.7.2013  18:32
    Katy Perry - Teenage Dream (hudební videoklip) (2010)

Nevím, jak přesně tohle hodnotit. Nejde hodnotit samotný klip, je potřeba do toho započíst i muziku. A muzika se mi líbí. Klip je prostě takovej obyčejnej, aby to vydělalo co nejvíc peněz. A když připočtu tu postelovou scénku, tak nám to dohromady dává 3* :)

• 24.7.2013  23:50
    PSY - Gangnam Style (hudební videoklip) (2012)

Sice nevím, co to na čsfd dělá, ale když už jsem na to narazil, tak se vyjádřím. 1) Dávat odpad něčemu, co (teoreticky) viděl každý 4. člověk na celé planetě Zemi, je holý nesmysl už jen sám o sobě, kdyby to byl odpad, nikdy to tolik lidí neuvidí. 2) Dávat odpad něčemu, když nevíte, o čem se zpívá a kde je pointa.. když vtip nepochopíte, protože jste vypatlanej, tak se vám taky líbit nebude.. tohle je ten případ.. 3) PSY rozhodně nechtěl s tímhle dílkem vystupovat v nějaké filharmonii, měla to být taneční pecka, která rozkejve pár Jihokorejců, ale nějak se to vymklo z ruky a rozkejvalo to celej svět. Tuhle písničku žrala drtivá většina lidí, byla libová. Mělo to něco do sebe, bylo to vlezlý, jednoduchý a vtipný, celej ten klip. Bylo to tak šíleně asijský, že se tomu nešlo nesmát. Teda alespoň u mě to tak fungovalo :) Jedinej problém byl, že se to hrálo všude, furt a dlouho, takže se to zprotivilo všem, všude a na furt. Nicméně, dávat odpad nejúspěšnějšímu singlu na světě, který jen na YT vidělo 1,8 miliardy uživatelů může jen zaujatej blbec. Nemusí to sednout každýmu, to uznávám, ale tady je těch odpadů 50%. Radši běžte zase hodnotit filmy..

• 21.7.2013  13:28

Ani špatný, ani vynikající... šedý průměr animáků, který mám jinak velmi rád :)

• 21.7.2013  00:46
    Žralokonádo (TV film) (2013)

Tohle prostě musím vidět.. A už se na to těším :D Viděl jsem trailer a ten film vypadá naprosto epicky. Přepůlit žraloka padajícího ze vzduchu motorovkou? Pánové.. kdo z vás to kdy viděl? :D Bude to neopakovatelný zážitek..

• 18.7.2013  21:15
    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

Rekapitulace sprostých slov, špinavé hospody a stále to stejné dokola, co se ovšem jen tak neomrzí.. :)

• 18.7.2013  21:14
    Malý pitaval z velkého města (TV seriál) (1982)

S nadhledem, smyslem pro humor a ničím lepším, co mít na práci, je to celkem těžká prdel. Kriminálka v akci kvůli naprostým krávovinám. S ohledem na dobu, kdy to bylo natočeno, je moje hodnocení takové, jaké je..

• 10.7.2013  02:43
    Klub sráčů (2000)

Velká očekávání, ale tohle se fakt nedalo. Strašně jsem se snažil se smát aspoň něčemu. Ale nešlo to, prostě ne. Humus, ve všech ohledech. Nikdy jsem necejtil takovou chuť jednu vrazit všem postavám v nějakým filmu, jako tady. Hlavní postavy mě neskutečně štvaly, vedlejší mě neskutečně štvaly, celý mě to naštvalo. Jak tohle vůbec může někdo natočit?

• 9.7.2013  02:22
    Méďa (2012)

Nebýt Mily Kunis, dal bych o 2 hvězdy míň. 1 proto, že je to Mila Kunis a druhá proto, jak dobře to hrála. Ted jako celek - pro mě docela zklamání..

• 9.7.2013  00:30

Nebylo to špatný, bylo to dobrý, ale nebylo to lepší, než dobrý. Chvílema jsem se nudil. Nebýt závěrečný honičky, byly by to hvězdy 2..

• 8.7.2013  14:41
    Pidihajzlík (2006)

Tak dementní to bezesporu bylo, ale smál jsem se v podstatě celou dobu, bomba :D A znovu se nedokážu ubránit menší poznámce ke zdejším hodnotitelům. Co jste asi čekali, když jste si ten film pouštěli? Fakt by mě zajímala vaše očekávání, že to pak hodnotíte slovy nehorázná hloupost apod. Tady nejde o to, jeslti je to hloupost nebo ne, tady jde o to se zasmát a pobavit se a to se (alespoň u mě) filmu opravdu povedlo!

• 8.7.2013  01:34

Celá komedie byla super, u scény s ukradnutým Hitlerovým autem jsem brečel smíchy a myslel, že už nic lepšího přijít nemůže. A pak se objevili na srazu veteránů druhé světové války a to jsem nemohl popadnout dech, jak jsem se smál. Perfektní! Nebýt pár slabších scén, dal bych * 5. Díky uživateli juta za skvělý tip! :)

• 7.7.2013  19:23
    Muž z oceli (2013)

Škoda jen, že jsem na tom nebyl v kině ve 3D.. Bylo tam všechno, co správnej americkej biják mít má. Zlej hrdina, dobrej hrdina, pěkná baba, se kterou bude lovestory, pes a kule (i srdce)rvoucí scény. Někde mi to vadí, někde ne. V tomhle případě mi to nevadilo, ani na chvíli jsem se nenudil, byť délka filmu je možná až zbytečně velká... Dal bych 5*, ale ten konec byl už prostě příliš. Když se KONEČNĚ začali líbat, měl bejt konec. Ten závěrečnej souboj se mi tam už nelíbil. PS: neví někdo, kolik v tom filmu padlo mrakodrapů? PS2: první polovina filmu byla tou lepší, nechápu to, ale paradoxně ty souboje, na který se obvykle těším, byly tou slabší částí..

<< předchozí 1 2 3 4 5