Diktátor (2012)

Velice povedené, drzé, sprosté, typický Cohen :) Párkrát jsem si říkal, zda-li je vůbec možné, že tohle všude nezakázali :D Hodněkrát jsem se zasmál, fakt mazec :)

Starsky & Hutch (2004)

Po prvním zhlédnutí filmu jsem opravdu nebyl nadšený, ale po druhém už to bylo lepší :) Paradoxně jsem se víc bavil na druhý pokus a ocenil pár scén a gagů navíc. Ale bohužel, čekal jsem víc i proto, že Stillera i Wilsona mám docela rád. S&H je film, který neurazí, ale rychle zapomenete, jestli vlastně byl dobrej nebo špatnej :) 60%

Habermannův mlýn (2010)

Emotivní příběh, který ukazuje, čeho všeho jsou lidé schopni. Poválečný odsun Němců je pro nás velmi citlivé téma a tento film jej zajímavým způsobem rozebírá. Já si v něm našel hlavní myšlenku v tom, že všude jsme stejní. Pár lidí je hodných, pár zlých, nezáleží, zda jsme Němci, Češi nebo Tataři, stále jsme lidi. Problém ovšem je, když nás strhne dav, což se bohužel stát může a pak to většinou nekončí dobře..

Vášnivé známosti (1994)

Když vypnete zvuk a děláte něco jinýho a přepnete pouze ve chvílích, kdy je "co vidět", tak si to můžete užít aspoň tak, jako já :D Nic jsem od toho nečekal a taky nic nepřišlo..

Vítr v kapse (1982)

Protrpěl jsem si svých 77 minut a s úlevou, že už si nikdy nic se Sagvanem Tofim a dalšíma "hvězdama" nepustím jsem mohl spokojeně ulehnout. Ne, tohle opravdu není můj šálek kávy a navíc ani doba, kdy se film odehrává mi už nic neříká. Já jsem polistopadové dítko, takže tohle pro mě byl opravdu vyhozený čas.. Z mého pohledu to působilo jako něco nepovedeného, ale co nepovedeného, to snad ani nedokážu říct..

Šťastný a veselý Madagaskar (2009) (TV film)

Madagaskar je super a tohle, alespoň u mě, úroveň jinak perfektní minisérie nepokazilo. Naopak. Šťastný a veselý Madagaskar pobavil :)

Můj soused zabiják (2000)

Matthew Perry hrál skvěle, tenhle film mi prostě padl do oka. I ty přehnané scény mi do toho filmu nějak zapadly a jako celek to na mě působilo svěže, vtipně a zajímavě. Další z povedených filmů :-)

Blbec k večeři (1998)

Klasická francouzská bejkárna, který zbožňuju. Blbec mě nezklamal, rád se na něj podívám, ale třeba Dablér mě osobně nadchnul o 20% víc. Ovšem i tohle je solidní zábava..

Dablér (2006)

Těžko říct proč, ale tenhle film mi prostě přirostl k srdci. Působila z něj taková pohoda, dobrá nálada, vtip. Navíc je v tom "trocha Francie" a ta mě nikdy nezklame :) Upřímně, být tak v situaci toho trdla, kterýmu se do domu nastěhuje top modelka, ještě mu za to zaplatí.. pánové, kdo z nás by to nechtěl aspoň zkusit? :) Já si u tohodle filmu vždycky odpočnu a proto si ho rád pouštím i víckrát, což s mnoha filmy nedělám :-) 100%