Poslední prázdniny (2006)

Tak nám Amerikánci trošku vylepšili Karlovy Vary - dokonce se po tomto filmu skuteční Američané dožadovali zájezdů do Varů, ale asi byli trošku zklamáni, takové hory tam opravdu nejsou :) Film nebyl špatný, ale byl tak "krásně" slaďoučkej, že jsem si přál ten happy end, který nakonec přišel. Ještě že tak!! :)

Koule (1998)

Už je to pěkných pár let, co jsem tento film viděl, ale pamatuji si, že mě na něm nejvíce zaujal ten název - Koule. Jinak nic mnoho a s tím hereckým obsazením a konečným výsledkem je s podivem, že dávám 2*. Sliboval jsem si 4 a víc, ale kdyby se všechno povedlo, neocenili bychom opravdové klenoty :)

Pařba v Bangkoku (2011)

Úroveň, kterou jednička nastavila, Bangkok nepřekonal, i přes to jsem se smál a mezitím občas poněkud rozpačitě poslouchal a sledoval, co všechno je možné natočit a s údivem přemýšlel, kde se na takové filmy berou peníze. O něco horší než jednička, ale stejně dávám 4*, protože jsem nemusel 102 minut používat mozek :))

Pařba ve Vegas (2009)

Tahle ptákovina mě zaujala hlavně tím, že je to ptákovina. Film jsem si pouštěl na dovolené na horách a než jsem to pustil, chtělo se mi po "náročném" dni spát. Po prvních minutách jsem se ovšem probral a prosmál jsem se až ke konci filmu, po němž jsem spokojeně usnul. 80%

Terminátor (1984)

Neskutečně jsem se bavil, skvělý start neuvěřitelné série a zjistil jsem, že neskutečný herecký úspěch se dá slavit i přes to, že jste skoro mim. Arnold je prostě frajer. 90%

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

V hodnocení tohoto filmu se značně rozcházím s davem, ale já prostě nemohu jinak. Zbytečně dlouhé, trošku stereotypní a scéna, kdy se stroj potopí na mě působila poněkud teatrálně. Ale proti gustu žádný dišputát. Mě o mnoho víc oslovila jednička nebo jiná pokračování, dvojku hodnotím slabě, ale Arnold je Arnold. 70%

Hvězdná brána (1994)

Nemohu se zbavit dojmu, že seriály, ať už SGC nebo SGA (SGU jsem neviděl) naprosto strčily tento film do kapsy. Nenudil jsem se, ale zase taková zábava to taky nebyla. 60%

Tuxedo (2002)

Kravina, ale pro ty já mám slabost a navíc můj oblíbený Jackie Chan = film, který byl prostě super. Zasmál jsem se, zaujal mě námět a mít tak ten oblek!!! Nádhera, bavil jsem se a víc od filmů s Jackiem Chanem očekávat nemůžete. Pokud si chcete sednout, hodit nohy nahoru a nechat se unášet absurditou tohoto filmu, je to správná volba :) 80%

Muži v černém 3 (2012)

Jsem velký fanda MIB, ale asi se zamyslím, jestli v tom budu pokračovat, protože.. ta trojka byla prostě o ničem. Furt jsem čekal, kdy prostě něco přijde, dobrý vtip, zajímavá akce a ona nuda, nuda a nuda. Nemůžu se zbavit dojmu, že trojka byl natočená jen kvůli penězům a ztratila kvalitu nedostižného prvního a o neméně dobrého druhého dílu MIB. Na to, že jsem na filmu byl v kině ve 3D jsem se opravdu nenadchl. I když možná je to tím, že ještě týden před MIB 3 jsem byl na Avengers a ti byli bezkonkureční, ale Will Smith aspoň trošku zardousil zklamání. Takže Muži v černém u mě ještě mají "poslední šanci". 60%

Jak vycvičit draka (2010)

Budu opakovat to, co už zde mnohokrát zaznělo, ale já bych prostě toho draka taky chtěl. Na druhou stranu, když se podívám na svého psa, tak už ho vlastně tak trochu mám. Taky potřebuje žrát, má krásný oči, "lítá" jako splašenej, nechá se ode mě pohladit, akorát ten oheň neumí prskat a neproletím se na něm. :-) Chci tím říct, že Jak vycvičit draka je naprosto úžasný rodinný film, na kterém si snad každý něco najde. Maminka lásku, tatínek draky a děti ty souboje :-) Prostě paráda, fakt se mi to líbilo! 95%