Captain America: První Avenger (2011)

Mám slabost pro filmy ulítlé, vtipné, parodující, napínavé, zajímavé, s myšlenkou. Ale tenhle film si hrál že má všechno a ve výsledku neměl nic. Totální krávovina, které není rovno. Kapitána "spasili" v Avengers, tohle byl děs.. Jedinou hvězdu si to zaslouží za tu love story a vysvětlení toho, jak se ocitl Kapitán v partičce nesourodých hrdinů - Avengers :) Jinak slabé, bojové scény totální propadák a ten magor s tou červenou hlavou, to byl jako Fantomas po 40 letech? CO TO SAKRA BYLO?!! Dlouho jsem přemýšlel, proč se mi to tak nelíbilo a nebavilo mě to. Nakonec jsem na to asi přišel. II. SV je pro mě totiž nedotknutelné téma, zajímám se o válečné filmy a dokumenty z té doby, o válkách všeobecně jsem přečetl i spostu knih a proto nechápu, jak někdo může tak stupidně zasadit děj do té doby a s tak stupidními záporáky a s tak stupidním dějem. KA se prostě nepovedl..

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (2009)

Kdyby nebyl školní sraz a tímhle by American Pie měl končit, nebylo by to k smíchu, ale k pláči nebo k zblití..

Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005)

Těžkej průměr, který ničím neoslní, úpadek o 3 třídy. Ale za picardo robertka a ten název.. slabé 3* :)

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

Svatba je boží a nasmál jsem se tu asi nejvíc ze všech pokračování. Rovněž na Leden Jonesovou se pěkně kouká a scény, jak si Finch a Stifler prohazují své charaktery, aby ji sbalily opravdu nemají chybu. Nejlepší scéna ze všech prciček vůbec = ta na hotelové recepci :D Jo a málem bych zapomněl na vynikající gay club :D

Prci, prci, prcičky 2 (2001)

Nejslabší mezi prvními třemi díly, i přesto si získal mou pozornost a né jednou. Když koukám na prcičky, sjedu první 3 díly po sobě :D

Prci, prci, prcičky (1999)

První 3 díly mě donutily se podívat na všechny ostatní, které už zdaleka nejsou tak zdařilé a jsou spíš jen tahákem na prachy. Tohle je ovšem extratřída. Naďa sice není zrovna můj typ, ale rozhodně víc, než teplej jablečnej koláč. Je to prostě nářez a postupem času jsem si nejvíc oblíbil [stifmajstra] , protože jestli někde takovej exot existuje, musím ho poznat :D

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

To jediné, co mě potěší na Nově :-) Každý díl je vlastně stejný a přesto pobaví, to si zaslouží solidní 4*, ale na 5 by to chtělo alespoň občas nějakou změnu :) PS: slovenský dabing je nejlepší :)

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Seriál mého dětství, v té době, kdy jsem na něj koukal, jsem tomu ještě ani nemohl pořádně rozumět a pochopit to. Znovu se na to radši dívat nebudu, už jen když vidím všechny ty obličeje. Ale za ty hodiny, které jsem u toho proseděl, musím dát 5* :D