RRRrrrr !!! (2004)

Asi mi stačí opravdu málo, abych se bavil a to je dobře :) Já jsem se třeba už neskutečně rozesmál při prvním záběru na "náčelníka" a jeho plešku :D Scéna: "Ten plešatej, to je váš náčelník?" "Ne, náčelník jsem já!" :D to mě zabilo uplně.. chápu, že se to spoustě lidí nelíbí, tenhle humor nesedne asi uplně každému, já ho ale můžu :) Na stranu druhou musím uznat, že tam bylo pár chvil, kdy jsem si přál, aby ten film utíkal rychleji.

Slunce, seno, jahody (1983)

Komu tohle nepřišlo vtipný, neumí si udělat srandu sám ze sebe. Upřímně řečeno, ať chceme nebo ne, je v tom obrovská dávka "Češství" a mě to nesmírně pobavilo :) Dnešní generaci to přijít trapné musí, ale ta tu ještě nehodnotí :)

Putování s dinosaury - Balada o Alosaurovi (2000) (TV film)

Ala mi bylo tak strašně líto, jak chudák nemohl kloudně chodit (kvůli klacíku - což mi dodnes přijde neuvěřitelné) a nakonec umřel. Perfektně zpracované, skvělý český dabing, jako u všechna našich dokumentů. Zajímalo by mě, jestli by dokázal ocenit mou lítost, kdybychom se setkali tváří v tvář a nebo mě prostě sežral.. asi vím, jak by to dopadlo.. objal by mě a šli bysme na pivo :D

Alf (1986) (seriál)

Já si vlastně tenhle seriál vůbec nepamatuju, až na to, že sedím na gauči, těším se na Alfa a celou dobu se směju.. Z trouby se line vůně sušenek, na stolku mám džus a vychutnávám každý doušek svého dětství.. Ne, to kecám, ale Alf prostě byl moje citovka :)

Ztracený svět (2001) (TV film)

Je to film mého dětství, miloval jsem dinosaury. Ten film v sobě měl všechno a stále v sobě všechno má. Trošku napětí, akce, humoru a strachu :) Ten koktejl je stále vyváženej, i po 10 letech, kdy jsem ten film viděl poprvé. Suché komentáře doktora sumerleeho mě vždy dokáží pobavit :)

Projekt X (2012)

Ukázka demence dnešní doby. Film totálně o ničem a ponaučení, které z něj vyplynulo? Vypálit barák, zmlátit souseda a já nevím co všechno, je vlastně děsně "cool", proto to udělej taky! A budeš hvězda! :) Chápu, že asi nejsem cílová skupina tohoto filmu, ale stejně.. Jedna hvězda za písničky, druhá za slečny :)

Hrdinové (2006) (seriál)

Viděl jsem první díl a jen z důvodu objektivity hodnocení se kouknu i na dalších pár dílů. Pak možná své hodnocení změním, ale ten první díl byl hrozně laciná nuda, nic se nestalo, nic se nedělo, nic nepřekvapilo, trapné záběry, hrůza.. Tenhle seriál je pro mě zatím největší seriálové zklamání..

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Ze všech současných seriálů ten nejvtipnější. Čiší z něj pohoda, přátelství, vtip a přesně to od seriálu jako je tento, očekávám :)

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Tak skvěle to začalo, výborně to pokračovalo, dobře navazovalo a teď už se to průměrně táhne ke stále nepřicházejícímu konci. Prosím, ať už to skončí, jinak ještě budu muset změnit * :(

Živí mrtví (2010) (seriál)

Neuvěřitelná náhoda mě přivedla k tomuhle seriálu. Hledal jsem něco pro pobavení a kdo ví proč jsem si myslel, že The walking dead je něco jako zombieland - horor s komedií, parodií, prostě hrozná sranda :) Tak jsem si to pustil a furt horor, tak jsem si říkal, kdy už přijde ta komedie. Ona nepřišla. Bohudík. Nesnáším horory, nemusím dramata, nemám rád strach, leknutí :) Jenže tady jsem prostě nemohl jinak. Dokoukal jsem první díl a chtě nechtě jsem jim fandil i v tom druhém, třetím,.. Právě začínám třetí sérii, druhá mě trošku zklamala. Byla dobrá, první byla excelentní. Průměr 4* a doufám, že to hodnocení nebudu muset s dalšími díly ještě snížit :)