Transformers (2007)

Spoustu let jsem se téhle "kravině" bránil, ale jednoho dne, nadešel čas si to pustit. A nelituju toho, pěkný, propracovaný, dobrý efekty a oceňuju i snahu o špetku humoru. Pobavilo = 4*

Česko Slovensko má talent 3 (2012) (pořad)

ti, kdo tvrdí, že se není na co koukat, tak kecaj. Tahle série přinesla dle mého soudu talentů nejvíc a hlavně se tam objevují nové věci. A zejména oceňuji, že větší prostor dostali moderátoři, protože jejich humor mi sedí :) Po utrápené dvojce přišel čerstvý závan a díky za něj! :)

Nikdo není dokonalý (1998) (pořad)

Odpovědi debilů - pardon 4* - rádi se smějeme cizímu neštěstí, že? :) moderátor, hosti, reklamy.. odpad! = 2*

Rychle a zběsile 5 (2011)

Je tam taková spousta krávovin, logických nesrovnalostí a obvykle mi to vadí.. ale tady, jak vláčeli ten trezor, kterej vydržel všechno, stejně jako ty lana a auta.. byla to prostě pecka :Da nejlepší byl Vinc nebo jak se píše, když tam polovinu filmu není a najednou zachrání Miu z tržiště, která šla nakupovat sama, těhotná, banány, jako by ji nehledali všichni mafiáni a policie :)) ale prostě mě to bavilo, no.. :D

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

U "trojky" prozatím končím. Bohužel se piráti zařadili mezi další filmové série, kde kvalita má tvrdě sestupný směr. Jednička byla perfektní, dvojka dobrá a trojka, ta mi nestojí za řeč. To byla taková slátanina, že jsem měl chuť to vypnout..

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Tenhle film se drží na špičce hodnocení a oblíbenosti na čsfd, paradoxně proto jsem se mu dlouho vyhýbal. Když jsem si ho ovšem dnes večer pustil, nestačil jsem se divit. Za těch 142 minut jsem v sobě necítil nic, jen totální prázdno.. To se ještě žádnému filmu nepovedlo. S otevřenou hubou jsem ty osudy sledoval a doufal, že to dopadne tak, jak to dopadlo.. Teď si musím dát od filmů chvíli pauzu, protože by mě prostě žádnej nezaujal..

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

5* tomu prostě dát nemůžu, občas to nebylo ono. Podle mě z jednoho důvodu. Některé části byly natolik "dokonalé", strhující a vtipné, že ty průměrné vypadaly dost slabě :) Jinak bylo by to skvělé zakončení, ale .. už jsem ani nedoufal, že bych si přál další díl, přesto si ho přeju!! :-)

Okresní přebor (2010) (seriál)

Kopal jsem okresní přebor, proto 5* hvězdiček.. kdo nezažil, nepochopí :D

Pan Tau (1971) (seriál)

Další hrdina mého dětství. Tak mě napadá.. dělal jsem vlastně v klukovských letech něco jiného než čuměl na bednu, protože to je asi 40cátý hrdina mého dětství :D

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Seriál, ze kterého mrazí a občas se i zasmějete absurditě některých příběhů.. Navíc, když jsem byl malej, bylo fakt cool tohle sledovat :)