Shazam! (2019)

Sem tam sranda, ale když u Deadpoola opakovaně vidím, jak zábavný může být komiks, když se nebere vážně... tak tohle je fakt propálenej potenciál. Velká škoda, mohla to být klidně nová DC srdcovka, takhle ale kolem diváka jen profičí, aby si během titulků jen těžko vzpomínal, o čem to vlastně bylo.

Mrazivá pomsta (2019)

Nevadí mi, že to je skoro doslovná kopie originálu. Spíš jsem se nemohl naladit na onu severskou divnost, podávanou v hollywoodském hávu. Takže zatímco originál je až roztomile absurdní a správně seversky ujetý, aplikování těchto atributů do klasického hollywoodského podání dost hapruje. Je to vlastně jen takovej divnej film s Neesonem (a kupou často neznámých postav)

Skleněný (2019)

Mám s tím filmem spíš fanouškovský problém. Nelíbí se mi totiž už samotný nápad situovat crossover těchto nesmírně zajímavých postav do psychiatrické léčebny. Už jen proto, že například první face-to-face setkání Willise a McAvoye je skvělé (stejně jako finální zúčtování) a celé to filozofování o superhrdinech a komiksech hravě strká do kapsy. Kvůli takovým momentům jako na začátku jsem se na tuhle podívanou těšil jako na máloco. A ačkoliv chápu, co tím vším chtěl Shy asi říct, nedokážu se s tím ztotožnit. Setkání těchto tří postav podle mě prostě mělo proběhnout v jiných kulisách a s jinými okolnostmi, potenciál totiž skýtají obrovský. Tenhle výsledek ho opravdu nenaplňuje a je vlastně zbytečně podhulený.

Trojí hranice (2019)

V momentu, kdy si kluci udělali táborák, jsem si říkal, ať tam klidně zařvou všichni. Na Boala až nebývale pitomý film, ve kterém jsou sice drsní hoši, rozumu a sympatií ale moc nepobrali. Čekal jsem víc. 6/10

Nebezpečná laskavost (2018)

Taková odlehčenější Zmizelá, když to srovnám s jinými Feigovými kousky, tak to ale přece jen na 4 hvězdy není, minimálně ten konec na mě byl až moc velká divočina.. Blake Lively každopádně válí.

Venom (2018)

Vcelku jsem se bavil, ale moc nevím, jestli to měl být akčňák, komedie nebo psychologické drama. Pořádně to není ani jedno. Hrozně nesourodý film, úvod vypadá jak nějaké videocéčko, závěr naopak snese přísnější parametry.

Šéfkuchař na grilu (2014)

Vlastně by mě úplně nejvíc zajímalo, kolikrát tvůrcům při čtení scénáře prolítla věta "Kdy se to zamotá?". Chef je maximální pohodovka, která mě svým podáním dost potěšila, protože působí přece jen opravdověji než jiná kuchařská dramata. Palec hore za to nebát se jít proti proudu:) 7/10

Ant-Man a Wasp (2018)

Tři hvězdy tak tak. Zoufale překombinované, místy nešikovně sestříhané, vtipné jen místy. Záporačka je sice pěkně vykreslená, vlastné to ale příliš záporačka není. Jednička za mě určitě lepší, protože se nesnažila si na nic hrát a byla schematičtější (paradoxně). Tohle mě ale moc neba. 5/10

Kazišuci (2018)

Místy vážně skvělá komedie, u které jsem se smál hodně nahlas. Nízké hodnocení mě dost překvapuje, protože v Kazišucích fungují i některé vážnější momenty. 6-7/10

Rocco (2016)

Spíš selfpromo než ryzí dokument.