Fargo (2014) (seriál)

První řada Farga je naprostá pecka. Billy Bob exceluje a ostatní zrovna nezaostávaj, do toho ještě famózní soundtrack. S druhou řadou je to jako u Temnýho případu.. snažíte se jí dát šanci, ale bolí to.

Temný případ (2014) (seriál)

První řada dlouhou dobu profituje z prvního dílu. Příběh se pozvolna rozpíjí do všech stran a graduje v opravdu vynikající finále. Druhou řadu jsem vypnul po druhém díle, nechytla mě .

Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)

Atmosféra, napětí, neuvěřitelně propracované a věrohodné prostředí, skvělý soundtrack a charisma herců dělají z Peaky Blinders značně návykovou záležitost, které podlehnete dříve, než by se mohlo po prvním díle zdát.

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Moderní akční nálož, která nemá sice hlubokou logiku, zato však nabízí svěží jízdu a prvotřídní styl. Za mě dobrý.

Válka ve Vietnamu (2017) (seriál)

Nejpropracovanější válečná série, na kterou jsem kdy narazil. Postupné odhalování výrazného konfliktu minulého století v širokých souvislostech. Velmi dobrá práce s pohledem na změny kolektivního vědomí v různých letech, což nemálo pomáhá k pochopení - proč se vlastně něco podobného vůbec stalo. Drsné dobové záběry, výpovědi přeživších, podstatné a přehledně podané informace - opravdová dokumentární špička.

Afrika (2013) (seriál)

BBC s Attenboroughem chrlí ohromující záběry. Přitom je to tak klidné a nenucené..

Lov (2015) (seriál)

Nádhera.