„Pane, vy jste vdova!“ (1970)

Další česká komedie podobná Adéle bez večeře a Kvartetu vražd, nicméně o mnoho méně vtipná a zábavná. Nebýt tam Schoberová, tak se do konce určitě nedokoukám. Přišlo mi, že na dobrý začátek film v dalším průběhu už nedokázal navázat.

Uprchlíci (1986)

Kouzelná holčička je nejsvětlejším bodem filmu. Trochu mě mrzí, že vyhlášená francouzská komedie není příliš vtipná, čekal bych mnohem více, a to i vzhledem k hereckému obsazení.

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Sedmnáctiletý autista se konečně rozhodne zbavit hraček. Pojďme natočit animák, jak se asi hračky cítí. Vlastně jsem to čekal horší, než to bylo, i tak se ale neubráním dojmu, že jde u TS 3 zas a pouze o využití značky ke zvýšení příjmů.

Není král jako král (2000)

Těžká nuda s Cuzcem. Animáky od Disneyho mám rád, ale tenhle se mi netrefil do noty a vlastně ani nevím proč. Možná ten příběh..

Pomáda (1978)

Zřejmě neuleptanější muzikál všech dob, nelze ale přehlédnout ten skvělej soundtrack, za něj díky.

Kukačka (2002)

Nevšední komedie založená na absurdní situaci a neschopnosti se domluvit. Vlastně o komedii jde spíše vlivem náhody, než záměrnou snahou, i tak jde ale o úsměvný nevšední zážitek.

The Simpsons.com (2000) (video kompilace)

Sbírka nejlepších epizod zahrnující technologie a internet. Jde o epizody: Treehouse of Horror X, Itchy & Scratchy Land, Das Bus a Homer Goes to College se speciálním bonusem Think Frink.

Život v sedmém nebi (1996)

Nesympatický herec v nesympatický roli mi trochu naboural zážitek z jinak solidní komedie.

Banksy: Exit Through the Gift Shop (2010)

Ten vytapetovanej elefant se mi fakt líbil. Natření velkýho zvířete je sázka na jistotu, stejně jako making of street artu, jak se tady ukázalo..

Velký bazar (1973)

Prvoplánové vtípky v příběhu, který nedává smysl.