Divergence (2014)

Stejně zbytečný jako filmy "I Am Number Four" a "The Host". Stopáž je přinejmenším děsivá, stejně jako všechno ostatní v tomto filmu, ale je to o chlup snesitelnější, než právě The Host

Gravitace (2013)

přišlo mi to zbytečně dlouhé, přestože to má 90 minut. Emoce nefungují a dlouho jsem ve filmu nikomu nepřál smrt jako právě S. Bullock. Prvních 20min bych označil za skvělé, potom jsem se už lokace "přejedl", navíc záběry do vesmíru a na naši matičku Zem mi přišly nezajímavé (právě to byl důvod, proč vidět film- miluji záběry na Zem z vesmíru), Příběh komentovat asi nemá cenu, o něj moc nejde...jako jeden z mála filmů bych ho doporučil ve 3D

Osamělý jezdec (2013)

Jack Sparrow na souši s Arnie Hammerem, který má charismatu asi jako A.J. Rimmer odvahy a otravná Carter. Konec je naprosto skvělý, ale ta stopáž unudí k smrti, takže si to finále zase tolik nevychutnáte, což je velká škoda

Útok na Bílý dům (2013)

Velmi zábavné, akční scény super, Foxx a Tatum jako nesourodá dvojice fungují skvěle a 4. hvězda je za to, že něco podobného jsem chtěl vidět v Good day to die hard.

R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů (2013)

celkem jsem se těšil na tuhle variaci MIB. Herecké obsazení také vypadalo nadmíru dobře, ale snad nic tady nefunguje...nuda, nuda, šeď, šeď. Žádné hrátky s kamerou, kde by člověk chvíli viděl avatara, chvíli reynoldse s bridgesem, prostě nic. Jedna hvězda za obsazení (hlavně Bacon potěšil), druhá za těch pár úsměvných momentů, které tam jso

Pařba na třetí (2013)

Pařba v Bangkoku jen opakoval Pařbu ve Vegas, takže tvůrci museli přijít s něčím novým, cože se jim do loupeže zlata (po této scéně jsem se už ještě dařilo, nápad tam byl, bohužel mi tam chybělo víc vtipu. Sem tam se podaří ještě nějaký malý vtípek, ale je to hodně málo, tohle dobrodružství Vlčí smečky jsem si mohl nechat ujít a radši zopakovat první díl. Výborný byl John Goodman, škoda, že se kolem něho nepohyboval třeba Al Pacino a Jet Li, možná by to byla solidnější podívaná...

MovieZone Live! (2010) (pořad)

to nej, kolem filmu tady v čr. Hlad má neuvěřitelné znalosti, Imf má super kritické oko a super projev, Cival mě poslední dobou baví nejvíc, Karel zase zpoždění :D Jen tak dál

Iron Man 3 (2013)

Musím říct, že trailer mne dokonale zmátl a já čekal naprosto jiný film . Jako největší problém vidím, a to ve všech dílech, v naprosto nezajímavých záporácích, i když Mandarin zprvu vypadá velmi nebezpečně a Iron man už už měl sobě rovného soupeře. Nakonec ten největší soupeř je pro Iron mana Tony Stark. Avengers byli velkolepější a zábavnější, ale i tak je 3. díl nejlepší z celé série. Pepper Potts dostala hodně prostoru, což filmu prospělo, všichni, co kopou za tu správnou stranu jsou velmi sympatické postavy v podání dobrých herců, kupodivu ani ten malý kluk mi vůbec nevadil. škoda jen, že Black nedokázal naplno dostat do klíčových momentů víc emocí (finální souboj je super, ale rakety ve Starkově rezidenci působily mnohem epičtěji). Jinak za 3D nemá cenu si připlatit (jen scéna s Airforce one vypadá ve 3D super). A hlavně se vyhněte dabingu, co největším obloukem.

Hospoda (1996) (seriál)

nejdřív jsem dával 3*, ale vzhledem ke kvalitě dnešních seriálů, by to bylo až moc málo. I když díly jsou většinou hodně nevyrovnané, ale plejáda herců to většinou zachraňuje.