Let’s Dance: Revolution (2012)

chápu lidi, co na tyhle filmy chodí do kina. ničím neurazí a je to neškodná zábava. jedinci, kteří mají rádi tanec budou jistě spokojení. nemá cenu hodnotit příběh- tohle už tu bylo asi 1000x. já a tanec je stejné jako já a molekulární fyzika, ale přesto jsem se nenudil. akorát nechápu, proč to musí být i ve 3D

Živí mrtví (2010) (seriál)

skvěle to vypadá, za to je jedna hvězda- hezké pozlátko ve kterém je schovaných pár hodin nudy. ve 2. serii čekáte zombies a dostanete mcleodovy dcery...nevím, jestli 3.serie bude stejně zbytečná jako 2., i když vlastně trochu smysl měla- začal jsem nesnášet všechny, co přežili. tu druhou jsem tam dal, že i přesto všechno, se celkem těším na 3.serku a sám nevím proč

Bastardi 3 (2012) odpad!

povedlo se bastardi pokořili bastardy a je tu další film, který v sobě nese "morální" poselství, jako by byl natočen v roce 1941. jen je mi líto tomu dát odpad- přeci jen kvalita se zvedla, co se týče technických kvalit- vše ostatní je ještě horší, ale stále...jak něčemu dát odpad, když existuje poslední výkřik ? :D

Chungking Express (1994)

stále jsem nepřišel na to, jestli je to tak hodně dobrý, nebo tak moc obyčejný. ve vztazích jsem měl problém se orientovat, první půlku jsem nějak nepochopil a stále nevím proč se to jmenuje chunking express. ale co se týče kamery a střihu, byl jsem ohromen...vztah mezi policistou, salátem a holkou, co mu uklízela doma měl víc šťávy, než první polovina. každopádně mi to nedá a musím to vidět znovu, třeba poté změním hodnocení. a kantonština strýčka, co vlastní bistro je opravdu skvělá.

Newsroom (2012) (seriál)

myslím, že vše už tady bylo řečeno- u mě je to za 90%. Skvělé dialogy, kamera a střih také. Navíc jsem nikdy nečekal, že mě bude bavit seriál právě z tohoto prostředí, ukázalo se, že může, když mu dám šanci...určitě další seriál, který stojí za to sledovat. Jen by bylo zajímavější, kdyby to bylo z prostředí tv nova :D

Země bez zákona (2012)

Tom Hardy opět skvělý, i když jeho grimasy se střídaly asi tak často jako u vyřezaného indiána, tak patřil k tomu nejlepšímu z filmu. Shia mi nesedí nikde, ale jeho výkon nijak neurazí, ale nijak nepřekvapí. Příběh je bohužel až moc šablonovitý a nedokázal mne vtáhnout do děje, ale prostředí a ost zachraňuje, co se dá. Celkově jsem to čekal o něco temnější a drsnější...snad se dočkám v gangter squad.

Dylan Moran: Like, Totally (2006)

jeho timing je naprosto neuvěřitelný- všechny vystoupení jsou téměř dokonalé- jestli jsem myslel, že Monster je 100% a nejde překonat, tady bych musel dát asi 110%. Je celkem jedno na jaké jeho vystoupení se kouknete, prostě musíte uznat, že zas tolik talentovaných komiků není.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

jednička byla o něco lepší, ale jen možná tím, že to bylo umocněno wow efektem z toho, že tahle sestava se spolu potkala na plátně. Dvojka je neuvěřitelně vtipný film- takových hlášek a shazování sama sebe, honění si ega atd, jsem už dlouho nezažil. 4 hvězdy jen kvůli malému prostoru pro Adkinse ve finální bitce a lokace. Jinak skvělá jízda a jsem zvědavý na třetí díl.

Resident Evil: Odveta (2012)

když víte čekat, tak vás to nezklame, ale o něco překvapí spíš...rozhodně lepší, než předchozí díl, což nebylo těžké překonat. Musím říct, že tahle série mne baví. Je to tak bezduché, jak jen to je přímočaré. Soundtrack se velmi vydařil, Mila je stále stejná (pro někoho méně, a pro mě stále stejně sexy). Postavy jsou také příjemným překvapením. Je to super videoherní video. Kdo chce jít na film, aby mohl říct jaká je to blbost, tomu bych to také doporučil, kdo viděl předchozí díly a bavil se u nich, tak také dostane, co chce.