Sex ve městě 2 (2010)

.....Seriál je bezesporu určitě lepší........tohle byl pád do menší propasti,ale celkem ucházející..

Lví král (1994)

Geniální hudba Hanse Zimmera mluví za všechno,kdybych byla slepá,ale ne hluchá,stačilo by mi to.Od té doby co jsem film viděla je mým nejoblíbenějším zvířetem.....surikata!A navíc musím pochválit český dabing.Jako že ho upřímně nesnáším,tady to bylo fajn.Hakuna matata je nepřekonatelný.

Babička (1971) (TV film)

Jedna z nejlepších, dosud natočených Babiček.

Temný rytíř povstal (2012)

No,já vím jak se na to všichni těšili,ale já ne.Vůbec.pro mě prostě Batman skončil Temným rytířem.Když jsem na to šla do kina s kamarádkou,která mě tam násilím vtáhla...byla jsem rozpačitá,nechtěla jsem to vidět.Musím,ale říct,že herci byli skvělí,ALE!Kdo se vyrovná Ledgerovi.....správně nikdo...

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

úžasný.Asi jeden z nejlepších seriálů.Některé příběhy nezapomenu asi nikdy.

Maraton lásky (2007)

Jedna z nejhorších komedii století.Víc nic.

Strom života (2011)

Rozporuplné.Velice.Nejsem si úplně jistá jestli jsem film pochopila správně.Možná je to individuální,nevím.Svou předtavu jsem si udělala.Škoda,že Heath umřel,Pitt mi byl trošku nepříjemný.Nevím,připadá mi,že se cpe,kam může,je ho všude plno,jeho tvář je už moc známá.Zrovna tenhle film by chtěl někoho ne tak známého,obyčejnějšího,přirozenějšího.Neříkám,že Pitt nehraje dobře,hraje skvělě,ale já už ho neberu vážně.