Kobry a užovky (2015)

Slušně zahrané jaký jsou někteří lidi hovada. Tak jsem si u toho uvědomil v jakém, že světě žijeme. Na druhou stranu jsem nepřišel na nic čím by mě tento film obohatil.

Marťan (2015)

Asi nejlepší film o Marsu,dobrý námět i příběh,herecké výkony,slušné triky a celkově vizuální dojem. Nevyužité 3D a hlavně spousta fyzikálních nesmyslů (nižší přitažlivost na Marsu nebyla vůbec zobrazena, Damono svalnaté tělo a jeho odolávání chladu neuvěřitelné.Skafandry by musely být přetlakové(na Marsu je asi 15krát řidší atmosféra) a ty by vypadaly jinak,jejich případná perforace by byla stoprocentně smrtelná).Zobrazení času nemá cenu ani hodnotit. 75%

Dárce (2014)

Nějak to nemělo šťávu ale bylo to o chlup lepší než hladové hry.

Mroží muž (2014)

Tohle se fakt nepovedlo a nechápu jak na to od někoho vymámili peníze.

Mezi náhrobními kameny (2014)

Hodně dobrý thriller,slušná atmosféra,zajímavá zápletka a uvěřitelní herci.80%

Noční běžec (2015)

Slušný Thriller, jak je už u Liama Neesona zvykem. 75%

Terminator Genisys (2015)

Čekal jsem blbost ale naopak jsem byl nadšen. Asi nejlepší terminátror ze všech. Nechápu zdejší hodnocení. Spousta recyklovaných nápadů z jedničky a dvojky spíš potěšila než naštvala , akce v jednom kuse po celý film a hlavně Arnold se vrátil ve velkém stylu. U mě jednoznačně film ,který se mi letos nejvíc líbil 90%.

Ghoul (2015)

Nebylo to zas tak špatné v rámci tohoto typu hororu to byl lehký nadprůměr. Těch 57% si to zaslouží.

Ex Machina (2014)

Originální námět,slušné herecké výkony a zajímavý konec 80%.