Svědek (1985)

Výborný Harrison Ford, možná i originálně zpracované jinak omšelé téma, ale ve výsledku jsem se moc nebavil. Nevím nevím, nejspíše jsem tam nenašel to co ostatní, ale nelituju.

Iron Man 2 (2010)

Neviděl jsem sice jedničku, ale u dvojky jsem se náramně bavil, a to i přesto, že jsem film viděl s dabingem. Hvězdné obsazení nezklamalo, každý herec / herečka zahráli svou roli přesvědčivě a Robert Downey Jr. je pro mě čím dál tím zajímavější. Dokonce ani vykopávka Mickery Rourke se neztratila ;) Až na několik hluších míst a několik skřípějících dialogů téměř bezchybné. Jen samotný konec možná trochu ztrácel, ale jinak příjemná zábava.

František je děvkař (2008)

Nulový potenciál byl využit "překvapivě" na nulu a tak je nám naservírována jen poněkud nudná komedie s pro mě nesympatickými herci a nezvládnutou režii (přeci jen je Jan Prušinovský ještě nováčkem ve svém oboru). NIcméně vzhledme k tomu, že jem nic nečekal, nemůžu být ani zklamán.

Phineas & Ferb (2007) (seriál)

Možná že je celý tento seriál stupidní ale oproti jiným jetix kouskům je to diamant určený k dobrému pobavení, když už opravdu nemáte co dělat.

Cesta (2009)

Další apokalyptický film zhlédnutý v krátké době. Když jsem viděl trailer, zdálo se mi tohle dílko hrozně nezajímavé, nicméně po jeho zhlédnutí musím přiznat, že určité kouzlo má. Film je ve své podstatě přesně o tom, co již naznačuje jeho název - o cestě za nadějí, o vnitřní síle, o touze v lepší život. Celkově se člověku dostane kvalitního zpracování i dobrých hereckých výkonů, nicméně mi přišel film na závěr trochu useknutý. Hold, své mouchy to má, ale jinak hodnotím 75%.

Podivní (2010)

Typický apokalyptický horor, nic nového pod sluncem. Pár lekaček, pár silnějších okamžiků, vcelku dobré herecké výkony, ale nakonec z toho stejně vznikne jen průměr, neboť jedno klišé střídá druhé a ve výsledku nenaleznete ve filmu nic, co byste jinde už neviděli. A konec? Přece takový, jaký si ho domyslíte už po prvních minutách filmu.

Souboj Titánů (2010)

Když to vstupovalo do kin, čekal jsem bombu, když jsem si přečetl 56% hodnocení, čekal jsem průser, nakonec je to něco mezi. Film je postaven na sympatických hlavních hrdinech a především dokonalých efektech, jimž něco malo přidá i 3D. Na tak výpravný film je ale 106 minut proklatě málo - spousta scén a dialogů tak vypadá jen ledabyle hozená do děje bez ladu, skladu a nějakého hlubšího smyslu a za 20 vteřin už se zase mele z jiného soudku (minutový bojový výcvik nechť je příkladem). Pro někoho by byla půl hodinka navíc jen dalším utrpením, dle mého názoru by však mohla celý film ucelit. Ve výsledku se tak jedná o pohodový film na volný večer, v paměti však zajisté brzy uvolní místo pro jiné dílko.

Noc v muzeu (2006)

Dobře koukatelný rodinný film plný života, při jehož sledování jsem se ani minutku nenudil. Jen občas ty dialogy skřípaly.

Klub vyděračů (2007)

Ze začátku dobrý, ke konci špatný - silnější okamžiky střídaly ty slabší a ve výsledném zúčtování z toho vychází naprostý průměr. Trochu mě to připomínalo novější Telefonní budku, až na to, že vše bylo naprosto čitelné a předvidatelné, stejně jako "překvapivý" konec celého filmu.

Lebky 3 (2004)

Musím se přiznat, že jsem neviděl jedničku ani dvojku, ale trojka mě připadala celkem laciná. Možná se jednalo o dobrý nápad, který ale nebyl dotažený do konce, tedy přesněji řečeno, byl dotažený do špatného konce.