Sexy 40 (2009)

Po dlouhé době velmi přijemná romantická komedie (tedy žánr, který v americkém podání moc nemusím), jež mě mile překvapila. Sexy Catherine Zeta - Jones v jedné ze svých lepších rolích a vycházející hvězda (možná už vyšlá) Hollywoodu Justin Bartha to sehrali více než dobře. Škoda jen pro mě trochu pokaženého konce, kde už to i na můj vkus bylo příliš.

Ten nejlepší (2000)

Průměrné herecké výkony v průměrném filmu. Od herců typu Robert De Niro, Cuba Gooding Jr., Charlize Theron (která nedostala moc prostoru) by možná někdo čekal víc, nicméně na nedělní pohodový večer to bylo dostačující.

Nakonec zemře (2010) (amatérský film)

Úplně originální to není, ale nápad to mělo.

Funny Lady (1975)

Ne tak dobré jako první část, ale pořád bychom to mohli označit za průměr tohoto žánru.

Dračí války (2007)

No děs běs to teda byl, ještě teď se z toho vzpamatovávám. Dokázat natolik zprasit dobrou Korejskou legendu, to je v podstatě také umění. Jednu hvězdičku tak alespoň za efekty.

Lepší pozdě nežli později (2003)

Tento film jsem viděl (aspon z části) již tolikrát, že už by si člověk řekl, že ho to snad už začne nudit. Nicméně není tomu tak. Pominu-li pár slabších okamžiků a dialogů, jedná se opravdu o takový malý klenot mezi romantickými komediemi, nicméně víc než dobrý scénár za to může skvělé herecké obsazení - Nicholson a Keaton prostě válí, ostatně jako skoro vždy.

Brainiac: Šílená věda (2003) (seriál)

Zábavná show s kolísající kvalitou, která však (bohužel) většinou moc zábavná není. Hold, bořiči mýtů to prostě nejsou.

Zabiják (2003)

Stejná kravina jako všechny ostatní Segalovy filmy. Ještě že už je v důchodu.

Chceš mě, chci tě (2009)

Katherine Heigl tedy vůbec nemusím, za to Gerard Butler je můj šálek kávy již od 300. Příjemná komedie na nudný večer, na druhou stranu stereotypní romance s opravdu omšelým závěrem. Co se tedy mě týče, jsou zde pro i proti a ve výsledku jsem zůstal někde v půli cesty.