Kouzelník Žito (2018) (TV film)

Za mě klasický příklad toho, jak jsou některá hodnocení zcestná. Pusťte si pohádku O léčivé vodě třeba a pak se vraťte ohodnotit toto. Mně tato pohádka rozhodně neurazila a nebýt nevýrazné princezny v podobě Anny Kadeřávkové, bylo by to ještě příjemnější.

O léčivé vodě (2020) (TV film)

Z úcty k vánočním pohádkám nedám hodnocení nejnižší. Jinak ztráta času. Nudná slátanina s matnými herci. Dabing ani nezmiňuji.

Ecce homo Homolka (1969)

Skvost z každodenního života. Prostě klasická neděle. Houby, fotbal, koníčky, vožrat se, řízek, zhádat a tak. Vždyť to každý z nás zná.

Drsný město (2020)

Anoooo! Konečně zase poctivá francouzská kriminálka. Bez příkras, sentimentu a bez jediné špetky slitování. Toto se povedlo! Pocta starším klasikám s Delonem či Belmondem.

Rédl (2018) (seriál)

Konečně zase dobrý pan Hřebejk, který ale nevypadá jako pan Hřebejk. Jedno z těch obdobích kdy se zřejmě nejvíce rozkrádala tato země a obecně se na našem území dělalo mnoho věcí, které smysl moc nedávali a prostě se jen mnoho bezpáteřních ohebných lidí pakovalo. Bez příkras, bez filtru, jak to mám rád. Sokol hraje skvěle, moc mu to sedlo a rád bych ho viděl více v takových to rolích. Duo Hofmann a Novotný jakbysmet (jak jinak samozřejmě). SPZétka ACS potěšila. Za konec děkuji. Bohužel snad ani jiný bý nemohl.

Hodinový manžel (2014)

Jako veledílo to není, ale já se díky hercům docela bavil, když byli na place hodinoví manželé. Klub odložených žen o ničem. Poctivé 2*.

V pasti (2016) (seriál)

Za mě utahaná nuda. Atmosféra nula. Postavy o ničem. S 6 dílem odcházím.

Bez vědomí (2019) (seriál)

Skvělé! Mrazivé! Bez skrupulí! České top špionážní drama.

Vysoká hra (2020) (TV film)

Nic moc pozitivního, za to skvěle natočeno. Více takových počinů v naší kotlině prosím!