Živé terče (2019) (seriál)

S Exorcistou zatím určitě nejlepší minisérie. První díl a půl scénáristicky super, pak to trochu začalo ztrácet drive a třetí díl už slabý průměr. Šlape zde ale skvě herecké osazenstvo, příjde mi že se konečně zase nepřehrává, všichni hrají svůj dobrý standard. Suma sumárum v porovnání s přechozími díly krásné 3*. Mimochodem hudebni podtext super, což je příjemná změna oproti předchozím minisériím.

Vyproštění (2020)

Za mne slušná akční jednohubka, která slušně šlape. Akce dobrá, Thor jako vždy také obstojný. Jen to není nic nového, pořád to samé dokola, a tak to občas stopnete, něco uděláte, pak zase. Já to v kuse nedal, klidně bych tomu stáhnul stopáž. Jako neurazí, ale budete tím jen tak nějak proplouvat.

Modré stíny (2016) (seriál)

Mě to bohužel vůbec nebavilo. Nápaditost chybí, postavy takové nijaké. Vedlejší děje už vůbec nechápu. Když už se tak nepříjemně neřve, tak hercům naopak vůbec nerozumím. První exorcista měl za mne alespoň atmosféru, Psi a Stíny ani to.

Contratiempo (2016)

Mně na rozdíl od mé přítelkyně pointa nedošla a tak jsem si to užil se vším všudy až do konci. Španělé umí.

Případ pro exorcistu (2015) (seriál)

Paradoxně z mého pohledu né tak špatná detektivka, jak by se na hodnocení zdálo. Herci mě bavili, ve scénáři jsem se taky celkem našel. Prostředí dobré.Určitě to neurazí. PS: jen mne tedy dost otravuje role pana Krobota, ale to skoro vždy:).

Pět mrtvých psů (2016) (seriál)

Za mě podstatně horší než předchozí Exorcista. Příběh mne vůbec nezaujal. Neobvyklý případ za nme spíše nudný případ. Herecky standartně slušný, ale komické vložky jsou tak stupidní a do tohoto žánru se tak nehodí, že i když jich je poskrovnu, působí jak otřesné do očí bijící nesmysly. Musím ještě určitě zmínít hudební vložku, která byla dost nepovedená.

Zrodila se hvězda (2018)

Herecky a hudebně skvělé. Jinak ale nic nového. Navíc mám osobní problém s postavami, kterou Bradley hrál, takže já nemohu být úplně obejktivní. Nicméně OST již mám.

Spravedlnost (2017) (seriál)

Já tady musím o stupínek níže o proti kriminálce Sever. Byť herecky opět famózní, tak scénáristicky jsem od poloviny druhého dílu dost trpěl a to, jak se jednotlivé postavy chovaly, nad tím mi zůstává rozum stát. Nejvíce ze všeho pak postavy Vetchého a Maximovové. Nicméně určitě to neurazí a stojí to za to vidět. Už jen z pohledu hereckých výkonů. Na naše poměry pořád nadprůměrná televizní kriminálka.

Nedotknutelní (2011)

Dokonalé! Musíte vidět. Já se smál až jsem brečel. Na mě i tak až moc netradičně pojatá tragikomedie, která tímto filmem dostává pro mě nového, ale moc milého rozměru. Dvojice funguje perfektně a nejde si to neužít od začátku až do konce. Jako fór s kvadruplegikem nebo závěrečné holení je prostě konec:))))))

Ozark (2017) (seriál)

Mě to vůbec nechytlo a nedokoukám ani první sérii. Končím pátým dílem. Za mě prostě nuda. Nic mě u toho nedokázalo udržet a v tak velké konkurenci toho, na co se ve svém volném čase může člověk koukat, je to ztráta času. Škoda, potenciál tam byl.