Funny Games USA (2007)

Nejhorší snad je, když ti dva nejsou na scéně. To jsem měl stažené půlky a hlavou pod dekou, co se kde kdy zase stane. A tadruhá scéna na konci s golfovým míčkem. Brrrrrr. Nikdy víc.

Chata na prodej (2018)

Já tak nějak nevím, co si o tom mám myslet. Přišlo mi to jako jedno velké absurdno. A to se mi na tom líbilo, asi.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Poezie na filmovém plátně. Kdo si chce užít krásné, láskyplné filmařské porno, musí toto vidět. Koncertní duo, dobové pecky a historia a la Quentin. Co více si přát.

John Wick 3 (2019)

Mě tahla jízda baví pořád. A bacha spoiler. Chci už čtyřkuuuuuu.

Breakheartský průsmyk (1975)

Davam 4* za velmi zajimavy scenar, se kterym se u westernoveho zanru nepotkate.

Avengers: Endgame (2019)

Chrocht! Bravurní finále, u kterého mi necelé tři hodinky přišly jak 5 minut. Děkuji. Bylo mi s Vámi dobře, Avengeři.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Jako pane Vetchý, klobouček. Hrál jsem na vesnici fotbal, navíc i s klukama, kteří vystupují v tomto seriálu. Blíže skutečnosti už to snad být nemůže. Jak já se nasmál.

Diego Maradona (2019)

Perfektní vybalancované zpracování. Dobové záběry parádní a to včetně původního komentáře u jeho nejlepších gólů. Jako člověka jsem ho nikdy neměl rád, ale fotbalově to byl opravdu Bůh.

Pustina (2016) (seriál)

Nemůžu jinak. V českých končinách toto nemá obdoby. Herecké výkony na Oskara. Od řidiče autobusu po všechny kluky v děcáku. Lokality takové, že by se z nich dal udělat dokument největší stoky v ČR. Kamera, režie, scénář. Prostě paráda. Nakonec ale musím nad to vše vyzdvihnout Zuzanu Stivínovou a Jaroslava Duška. Ti jednou neskutečný věci.

Zraněná srdce (2019)

Za mě velké zklamání. Obrovský potenciál a nakonec klasická tuctovka bez jakéhokoli nápadu, zvratu. Nic. Za mě drama v žádném případě.