Sidonka

Sidonka

Česko

34 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 11.8.2019
  Eliza Scanlen
  (herečka)

  Eliza Scanlen je australské národnosti. Žije však v Los Angeles, Kalifiornii, USA. Pochází z dvojčat, má sestru Annabelle. Měří 162 cm, má šedomodré oči a blond vlasy. Studovala v dívčí katolické škole Loreto Kirribilli v Sydney. Studium ukončila v roce 2016.

  Od roku 2015 vystupovala v televizi. Úplně první rolí byla hrdinka… (více)

  • 21.7.2019
  Emilia Jones
  (herečka)

  Emilia Jones je britskou herečkou a zpěvačkou. Je dcerou velšského zpěváka, televizního a rozhlasového moderátora Aleda Jonesa. Matkou je Claire Fossett. Má bratra Lukase. Studovala v Divadelní škole Sylvie Young.

  Poprvé se ukázala ve filmu Jeden den (2011), kdy jí bylo 8 let. V roce 2011 se mihla jako anglická dívka ve známé… (více)

  • 17.9.2019
  Matilda Anna Ingrid Lutz
  (herečka)

  Herečka se narodila v Miláně, v rodné Itálii pak žila až do roku 2014. Matildin otec Elliston Lutz byl americkým módním fotografem, její matka Marie Licci bývala modelkou a též pracovala v módním průmyslu jako PR. Má dva bratry, kteří se jmenují Martin Perry a Alexey Lutz. Rodiče se rozvedli, když bylo Matildě 5 let. Otec se… (více)

  • 26.7.2018
  Sydney Sweeney
  (herečka)

  Ačkoli natáčí filmy a seriály již od roku 2009, její popularita a obsazovanost stále stoupá. Významně na sebe upozornila v roce 2018, a to v seriálech Příběh služebnice, kde hrála klidnou Eden a Ostré předměty, kde naopak ztvárnila psychicky narušenou dívku. Zahrála si ale také ve filmech, např. mysteriózní Záhada Silver Lake,… (více)