• Thriller

Tunn is - Episode 1 (2020) (epizoda)

Po třetím dílu přestávám sledovat, samá politika, nesympatické herecké obsazení a ta kráva, co všem ukazuje, že je těhotná a chce zachránit manžela, mne totálně štvala...

Z (2019)

Zase horror bez kapky krve. :-( Pobavilo mne, že rodiče řeší, že malý Josh namaloval na zeď třímetrový obraz. To si jako mysleli, že kreslil na štaflích, nebo že dosáhl ze země až ke stropu?

Penance Lane (2020) odpad!

To bylo jedním slovem "strašné"!

V pasti (2020)

Chvílemi jsem si představoval, jak tu bloňdatou blbku topím vlastníma rukama! A za toho psa bych ji ještě na dně moře zasypal kamením.

Fukušima (2020)

O skupince zaměstnaců, kteří neudělali zhola nic! Jak píši na WIKIPEDII - nedostatečná připravenost personálu na možné havarijní stavy, zanedbávání připomínek regulačních úřadů, chyby v japonské legislativě týkající se regulačních úřadů... Na Černobyl se dalo koukat, ale tohle byla ubrečená sračka!

Feel the Beat (2020)

1) sebestředná tanečnice neumí vůbec tančit 2) všechny taneční skupiny byly lepší, než ta její škola!

Antarktida - Epizoda 1 (2020) (epizoda)

Vypadá to hodně zajímavě - po třetím dílu 60%, jde to z kopce.... :-( Po čtvrtém dílu končím - NUDA! A ani mne vůbec už nezajímá, jak to dopadne!

Curon (2020) (seriál)

Po druhém dílu 70%, uvidíme co dál...

Miliónový hurikán (2020)

Mel Gibson si zahrál starého nemocného dědka a ještě to bylo strašné!