• Thriller

Relikvie (2020)

Nemám rád filmy, co nedávají smysl. Dcera matce stáhne kůži a pohodička, nic se neděje, jedeme dál....Jak byla stará trochu normální, dcera na ni srala. Chtěla ji dát do domova důchodců. Když se z matky stala černá bulimička, tak je najednou starostlivá?

The Beach House (2019) odpad!

Že je něco ve vodě, člověk pochopí už z prvních pár minut, takže to není spoiler. Z moře se uvolňuje nějaká toxická látka, ve vodě je sliz a červi.... lidé jsou nakaženi. Byl by to dobrý námět, ale to amatérské zpracování.... strašné! ODPAD!

Ja ně splju (2020) odpad!

Vydržel jsem 45 minut, déle se na tu píčovinu nedalo dívat. Unesli Milu, zavřeli do místnosti a dávají ji různé úkoly, aby ji psychicky zdeptali. Vše sledují platící zákazníci na webu. Jenže tohle je opravdu děsná nuda!

Špatná máma (2019) (TV film)

O naivní blbce, která zaměstná narušenou psychopatku. Divím se, že to byla na HBO, to je film ala Barandov.

Beneath Us (2019)

To by měli pustit všem imigrantům, aby věděli co je čeká po překročení hranic :-) :-) Každopádně, film je dobrým návodem, jak získat zadarmo pracovní sílu :-)

Fred til lands - Episode 1 (2019) (epizoda)

Zatím 60%, vypadá to zajímavě. Ale to všechny seriály v prvním dílu..... Po třetím dílu končím - mega nuda! Pár zoufalců se snaží zbavit jednoho blbečka.

Tunn is - Episode 1 (2020) (epizoda)

Po třetím dílu přestávám sledovat, samá politika, nesympatické herecké obsazení a ta kráva, co všem ukazuje, že je těhotná a chce zachránit manžela, mne totálně štvala...

Z (2019)

Zase horror bez kapky krve. :-( Pobavilo mne, že rodiče řeší, že malý Josh namaloval na zeď třímetrový obraz. To si jako mysleli, že kreslil na štaflích, nebo že dosáhl ze země až ke stropu?

Penance Lane (2020) odpad!

To bylo jedním slovem "strašné"!

Časové pásmo bylo změněno