• Thriller

AM1200 (2008) odpad!

To zase byla píčovina. Film zcela o ničem!

Behind the Trees (2019) odpad!

To bylo strašné. Říkal jsem si, docela sympatická obarvená mulatka, která umí anglicky, vypadá to nadějně. Po 45 minutách jsem se uklidňoval, že to děsivé ještě přijde. Nepřišlo. Nejděsivější scéna byly klacky v hotelovém pokoji. Úplně mi hrůzou stály vlasy, že bych to měl po natáčení uklízet :-) .💩💩💩💩💩

Zběsilost (2019)

Celý film o strachy posraném negrovi a ke konci trochu akce. A na úplném závěru to nechutné porno s opicí. Hnus.

Démon zatracení (2019)

Jeden z lepších horrorů. Škoda, že nebyl více krvavý.

Dreamkatcher (2020)

Hodina totální nudy a pak trošku náznak horroru. Dnes se opravdu kdejaká sračka nazývá horrorem. V poslední době zjišťuji, že kde hraje ta stará rašple Lin Shaye, tak film stojí za hovno! 10%

The Final Table (2018) (pořad)

Zbožňuji reality show o vaření, ale tohle je jedna velká nuda. :-(

Blood Quantum (2019) odpad!

Začátek filmu vypadal dobře, skákající mrtvé ryby...Pak 40 minut totální nudy a amatérismus na každém kroku. Víc jsem nevydržel! 💩💩💩💩💩

Za stínem noci (2020) (seriál)

50% - zajímavý seriál, ale tolik škaredých herců....ani jedna sympatická postava a přitom jsem v Belgii byl a tolik sympatických lidí jsem nikde neviděl. Kdyby to byl holandský seriál, tak to beru, tam je zrůda za zrůdou. Je to škoda, protože nikomu nefandím a je mi jedno, kdo chcípne. Já tedy nevím, já už bych 2. sérii nepotřeboval. Vidím to jako ukončené. Ale na webu píší, že pokud bude mít seriál zisk a bude zájem u diváků, pak 2.řada bude v roce 2022 na Netflix.

Vyproštění (2020)

Dobrý akční film, já se bavil.

Vraždící gauč (2019) odpad!

To snad točil nějaký student? Po 30 minutách vypnuto. Na to se prostě nedalo koukat.

Časové pásmo bylo změněno