• Thriller

Why? (2021)

Vrah byl fakt hnusný a šel z něho strach, bohužel bylo vidět že rozpočet nebyl velký a ty herecké výkony byly amatérské.

Bestie (2022)

Opět pravidlo. Těšíte se na film? Tak bude stát za hovno. A takový i BEAST byl. Ten lev musel mít covid, když metr od sebe necítil Černocha. A ty dcery....celý film se modlíte, aby je ten lev už konečně potrhal 😡 a zavřel jim tak huby.

Nene (2022) odpad!

Bože, to byla píčovina. Hodinu se nic neděje, ale vůbec nic. Nějaké trapné kydy o tátovi a TV opičákovi. Pak se na chvíli objeví hloupý rejnok a je konec. A tohle proboha bylo v kinech? 🤮🤮🤮🤮🤮

Hunting Ava Bravo (2022) odpad!

100 x mohla ta blbka vraha zabít, ale neudělala to. Pak už si jen přejete, aby tu krávu dojebal.

Notre-Dame v plamenech (2022)

Pokud tohle bylo natočeno podle skutečných událostí, pak se děsím toho, kolik je ve Francii neschopných pracovníků.

Sirotek: První oběť (2022)

Ester vypadá i po 13 letech stejně - sakra, jak to ta Isabelle dělá? Než jsem si pustil dvojku, podíval jsem se ještě jednou na jedničku z roku 2009 a udělal jsem dobře, protože ten, kdo ji neviděl, vůbec nemůže chápat oč jde. Škoda jen, že se to tady trochu zvrtlo, protože já více fandil Esther, než rodině ....a tím film přestal být horrorem. ⭐⭐⭐

Unhuman (2022) odpad!

Bože co to bylo? ZOMBIE narkomani?

Nepřestávej dýchat (2022) (seriál) odpad!

Havaruje s letadlem a ona si udělá piknik u jezera. Prostě dovča. A ostatní díly sledujeme život pomrdané krávy 😡😡😡😡😡