• Thriller

Kazatel (2011)

Vynikající herecké výkony, akce, efekty, napětí. Upíři vypadali jako monstra z filmu "Pád do tmy". Nechápu, proč má film tak nízké hodnocení. Já jsem se bavil. Už se těším, až si film ještě vychutnám na BLU RAY se zvukem DTS.

Zdrojový kód (2011)

Jake Gyllenhaal je prostě zárukou dobrého filmu. Skvělé herecké výkony, skvělý obraz a zvuk. Napětí, hollywoodské efekty. Bavil jsem se. 80%

Všemocný (2011)

Nesnáším filmy o drogách a feťácích. Bohužel v tomto filmu se jen fetuje a bere drogy. Dávám 40% za dobré herecké výkony. Tento žánr ale opravdu nemusím.

2012: Doba ledová (2011)

Vybuchne sopka. Oddělí se obrovský ledovec a míří k USA. Změní se počasí, začíná doba ledová. V autě jede rodinka, ale jelikož je zácpa , nedočkavá dcera se odloučí. A tak ji jde rodinka hledat. Upřímně, na to, že film dělalo ASYLUM, tak se tam objevovaly často hollywoodské efekty. Bohužel, herecké obsazení úplně na blití. Táta s dvojitou bradou, ale domácí kutil alias MacGyver. Táta je chytrý, táta všechno zařídí, táta udělá výbušninu, ano, táta umí i lítat.... Ovšem úplně mne rvalo rodidla, když lidé za pochodu umrzli na ulicích a dcera si běhala s rozepnutou bundičkou a s tričkem. Její matku nenalíčili a tak vypadala jako smrt. Do doby ledové se perfektně hodila. Syn tam byl pouze do počtu. Vlastně, několikrát řekl, že je táta bezva. A konec? Škoda mluvit :-) Kdyby se této myšlenky ujal James Cameron nebo Ridley Scott, mohl to být trhák, ale takhle...20%

Eaters (2011) odpad!

Už když jsem viděl jméno UWE BOLL, byl jsem si 100% jistý, že film bude sračka. A nemýlil jsem se. Šílený věděc, dva stupidní frajírci a ZOMBIE. Děj žádný. Amatérské herecké výkony. Prostředí někde u smetiště. Efekty, masky, kamera a hudba za pár šupů. Film je tak nudný, že Vám vysaje veškerou energii. ODPAD!

The Ward (2010)

Jedním slovem "BLBOST". Pošahaná holka se dostane do blázince mezi další pošahané krávy. 99% filmu Vám naznačuje, že se na chodbách nemocnice plíží pomstichtivý duch jedné pacientky a 5 minut před koncem uvidíte takovou hovadinu že Vám polezou oči z důlku!

Továrna oživlých mrtvol (2009) odpad!

Tak tohle byla fakt síla. Po 40 minutách jsem musel tuhle sračku vypnout. Prostě jsem to nevydržel. Amaterský hnus!

Mask Maker (2010)

Mohl to být dobrý horror. Bohužel, je to průměr a to z těchto důvodů: 1) Děsný ZVUK. Přímo katastrofa. Rvalo mi to uši. chvíli potichu, pak nahlas, ještě hlasitěji, opět potichu....kurva, to se mne fakt dobíjelo. 2) JÍZDA AUTEM - pokud vím, tak plátno s kmitající krajinou se dávalo do filmu v 60 letech. Ve 21. století je to ostuda. 3) AMATÉRSKÉ VÝKONY. Hlavní hrdinka byla nevýrázná, ničím mne nezaujala, prostě průměrná šmudla. Byl by to skvělý horror, kdyby to někdo nezkurvil!

Červená Karkulka (2011)

S Červenou Karkulkou tohle nemá nic společného. Izolovaná komunita v lese, červený měsíc a vlkodlak. No a vlkodlak je někdo z nich. Grafické zpracování vlka bylo příšerné. Musel jsem se smát, když animovaný vlk skákal mezi vesničany. Rozhodně film není ani DRAMA ani THRILLER, ale pohádka pro malé děti. NUDA 20%

Na vlásku (2010)

BLU RAY - Krásná grafika, barvy, obraz a zvuk. Navíc pohádka milá a vtipná. A ten chameleon byl "Boží"!