• Thriller

Annabelle 3 (2019)

Tentokrát natočili verzi Annabelle 3 pro děti. Bez napětí, bez kapky krve, prostě Disney Junior Channel se zaměřením na věkovou kategorii 6 - 14 let .

Horizont události (1997)

V roce 1997 - trhák. I když jsem nyní koukal na Remastered 1080p. verzi, je vidět, že film je starý 22 let a tak nemohu očekávat hollywoodské efekty 21. století. Snad seriál, který se chystá, bude lepší.

Máma (2019)

Byl jsem napnutý jako guma u trenek :-) Nečetl jsem si obsah filmu, takže jsem vůbec nevěděl oč půjde a to doporučuji všem! A herečka Octavia Spencer je prostě skvělá.

Arctic Apocalypse (2019) odpad!

Strašné! Já se musel smát už u první akční scény. Silnice končí, dole propast, auto pomalu sjíždí a řidič se zamotal, zřejmě do tkaničky. A nemůže vylézt. Co teď? Jo vlastně, vedle řadící páky má nůž.... běžné místo na odkládání nožů :-)

Do temnoty - Kulturní šok (2019) (epizoda)

Tohle bych pouštěl uprchlíkům :-), aby věděli, co je tady čeká :-) a ještě bych doplnil videem, jak jim berou orgány.

Gente que viene y bah (2019)

Já se na ty romantické filmy nesmím dívat. Na konci filmu jsem brečel jako malá holka 😢😢😢😢

Šílená matka (2019) (TV film)

Popravdě více jsem měl porozumění pro Sharon. Dostávala jednu ránu za druhou. Já na jejím místě, zabil bych i tu dceru 🤗🤗🤗

Do temnoty - Bytosti (2019) (epizoda)

To už bylo lepší, než ty předchozí sračkoidní díly. 50%

Do temnoty - Mateřská láska (2019) (epizoda)

Ani horror, ani thriller, ani drama, prostě jen hovadina o psychicky nevyrovnaném pošukovi!