• Thriller

Vražda na jachtě (2019)

Jennifer Aniston je jako vždy skvělá, bohužel, komedie je slabá a Adam Sandler má trapné dialogy. Já si to pustil jen kvůli tomu, že jsem jedl oběd a chtěl jsem nějaký film s dabingem, abych se více mohl soustředit na to žrádlo!

Vlčí volání (2019) odpad!

Mám rád filmy s ponorky, např. Hunter Killer nebo Kursk, ale tenhle francouzský film, byl naprostá píčovina! Nuda, bez špetky napětí. Minimální efekty, děsný amatérský film! A ten debil se sluchátky mne tak akorát vytáčel!

Swimming with Men (2018)

Taková oddychovka. Když se člověk dívá na ty postavičky do jazzu, říká si, nejsem na tom zas tak špatně :-)

Syn temnoty (2019)

Stačí kouknout na pár horrorů o děckách a už nikdy nebudete chtít žádné parchanty! A tento je extra hnusný! Jinak já se bavil, dobře natočené...

Stillwater (2018)

Říkal jsem si parta lidí, příroda, kánoe, jezero, kemping a jeden z nich je mrtvý.... To bude skvělé..Rok jsem tedy čekal, až se objeví CZ titulky, a dnes jsem se dočkal. Kdybych ale věděl, že se budu nudit a že to bude hovadina... tak se na film už dávno vyseru! 💩

Mrazivý lov (2019)

Prý bývalá vojanda dá kriminálníkům pořádně po hubě.... píše se v recenzi na webu. Tak pokud to byla bývalá vojanda, tak ta musela v armádě pracovat v kanceláři, protože takové nemehlo jsem ještě neviděl!

Bažináč - Worlds Apart (2019) (epizoda)

U druhého dílu jsem se nudil a zřejmě budu brzy souhlasit s vedením společnosti, že seriál stojí za hov**. Zřejmě moc dobře věděli, proč ho zkrátit na 10 dílů.

Monochrome (2016)

Opět se ve filmu ukáže neschopnost policie a nechápu, jak to, že člověk, který má zmatenost smyslů, vyšetřuje vraždy! To nedělal u policie testy? Jinak, ty dvě hodiny se děsně táhnou!

La Llorona: Prokletá žena (2019)

Skvěle natočeno, napínavé a babizna La Llorona byla opravdu děsivá. Škoda jen, že matku dětí, Lindu Cardellini neudělali hezčí. Jo a taky mne rozesmálo, že děcka měli spáleniny na rukách a matka nic nezjišťovala. Stačila ji odpověď:"spadla jsem". Asi to byla kvalitní sociální pracovnice?