Trestní zákon (1988)

Právnický thiller vymykající se "šedi" každodenních kriminálek z LA, Miami či bůhvíodkud nejen hereckými výkony Garyho Oldmana a Kevina Bacona.

Kdopak by se vlka bál (2008)

Velmi osvěžující pohled na problémy dospělých očima pětiletých.... Dětští "herci" jsou skvělí a dospělí jim to nekazí.

Avatar (2009)

Samozřejmě, příběh je předvídatelný, samozřejmě, postavy jsou vesměs černobílé, samozřejmě, ekologické poselství je momentálně IN...... ale stejně nemůžu jinak než dát ***** - do kina chodím totiž hlavně na PODÍVANOU a tohle byla podívaná na 100% !!!

Hvězdný prach (2007)

Tomuhle já říkám film pro celou rodinu - ani chvilku jsem se nenudila! Příběh napůl pohádka, napůl fantasy, trochu humoru, trochu horroru, nádherné exteriery a hlavně úžasná postava Roberta de Nira! Doporučuju TV dávat každé Vánoce!

Ledové ostří (1992)

Nadprůměrná romantická komedie, kterou můžu vidět cca 1 ročně podobně jako PRETTY WOMAN apod (ale na LÁSKU NEBESKOU - podle mne - v tomto žánru nemá nic!!!)

Happy Feet (2006)

... do poslední půlhodiny a to bylo o hvězdu víc - podle mne ten "ekologický konec" film dost zmršil....

Nebezpečná krása (1998)

Romantická pohádka pro dospělé v nádherných kulisách renesančníh Benátek o tom, jak se chytrá a krásná dívka ve světě mužů dokázala prosadit a že velká láska přemůže i Svatou inkvizici...

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Ač v televizi a s nesmylným českým dabingem (proboha proč? U pohádek a filmů pro menší děti tomu rozumím, ale tohle snad pro děti do cca 8 let vůbec není, nebo ano?) stejně je to PARÁDA !

Match Point - Hra osudu (2005)

Postava J.R.Meyerse mi trošku připomínala TALENTOVANÉHO PANA RIPLEYE - tam však bylo "zlo" od začátku daleko přímočařejší........ Tady vpodstatě sympatický mladý muž řadou drobných selhání a nechutí cokoli řešit se dostává až k nejhoršímu možnému řešení. Nic, co by člověk ještě neviděl a netušil "jak to bude dál", ale rozhodně stojí za shlédnutí

Bestseller (1987)

... ale nebýt charismatických pánů ve dvou hlavních rolích, bylo by to sotva za 2*