Expedice Bismarck (2002) (TV film)

Rozhodně musím konstatovat že další Cameronův více jak dvouhodinový dokument je rozhodně lepší než Titanic a to asi z toho důvodu že tam chybí slzy, patos ale hlavně je to mnohem skutečnější než utopený milenecký pár, kterým události nepřály :))

Expres foto (2002)

Ten Robin Williams mě neustále překvapuje!Insomnie,Smoochy a teď Expres foto kde je navíc obarvený na blond.Jen tak dál Robine!Zaručeně jeden z nejlepších režisérských debutů poslední doby.

Femme Fatale (2002)

Smutné.Hlavně proto, že Brian DePalma má navíc než na lesbičky na toaletě v Cannes a na stryptýz jedné modelky která spíš než tancuje si uvědomuje čemu že se to zapůčila a na příšernou pointu.To už tam mohli rovnou použít pointu od Donalda Kaufmana.//Vrah, oběť a policista je jedna a tatáž osoba.//

Holičství (2002)

Asi jsem byl v nějakém zvláštním duševním rozpoložení, měl špatný den nebo prostě je tenhle film povedený a mně se líbil. Pro českou komunitu (v USA to pár týdnů vévodilo žebříčkům) je to film nepochopitelný ale ne zas tak o moc jako ty raperské sračky(Myčka, Zkurvenej pátek). Určitě nejvíce mě pobavily plky staříků a pak také duo kriplů pokoušející se otevřít ukradený sejf.Zkrátka jako ze života :-)

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

BOMBA!!!Jestli Christopher Walken nedostane Oskara tak to bude pro akademiky trapné,Hanks je jeden z nejlepších pronásledovatelů,DiCaprio hraje od Critters 3 snad nejlíp za celou svou kariéru(a ta trvá dost dlouho)a když to režíruje Spielberg a odehrává se to v 60.letech podle skutečného případu nemůže to být nic jiného než BOMBA!A ta myška tak dlouho zápasila až utloukla mléko na tvaroh.

Kdo to štěká? (2002)

Jenom z úcty k Vincentovi, kvůli němu jsem se na to vlastně díval a on jediný je vlastně jediné pozitivum. Ale on by svou přítomností pozdvihl i Kameňák...

Město bohů (2002)

Největší vizuální pecka tohoto roku v našich kinech.Jak se tady píše atmosférou mi to nejvíc připomíná Amores peros a trošku taky Než se setmí.Film který byste museli vidět alespoň pětkrát aby vám neunikl žádný detail.Úžasné výkony hlavních i vedlejších dětských (ne)herců.Někde je vidět že se režisér inspiroval stylyScorseho, Tarantina a Ritchieho ale na výsledků to není naštěstí vidět moc není.Film který se vám zakoření hluboko pod kůži(a zůstane pod ní i když chytnete lepru :)).

Minority Report (2002)

Cruise mi tu trochu vadil ale Farrell zaplnuje prázdná místa filmu o kterém bych vůbec netušil že to natočil Spielberg.

Panika v městečku (2002) (seriál)

Jde nemilovat seriál v němž mají všechny postavy nebo zvířata mentální retardaci, Downův syndrom nebo Tourettův syndrom? Odpovím za vás - nejde!

Pán převleků (2002) odpad!

Neuvěřitelná blbost při které mě napadá: Ten pitvořící se hejkal nemá žádnou soudnost než aby šišlal jako George Bush sr a jr zároveň! Aby si na hlavu navlékal spoďáry a vřážel hlavu do dortů? Ale zábranit aby takové filmy vznikaly( nebo se do této země Kameňáků a Marešů dostaly) je boj s větrnými mlýny!