Z pekla štěstí 2 (2001) odpad!

Nejvíce se mi pokaždé líbí, když Troška při x-té repríze nezapomene v TV relaci Novy říci, že "Tyhle mé pohádky zůstanou intelektuály nepochopeny a přitom, já když jsem si procházel ty staré recenze, například na Pyšnou princeznu, nebo na Byl jednou jeden král a také byly velmi špatné a jaké jsou to dnes klasiky, že?"V jeho vlastní zdraví doufám, že tím chtěl naznačit, že intelektuálové tu byli i za bolševika, kdy se mu určitě žilo jako praseti v žitě, ale teď aby měl na uspokojování svého "lidového" ega musí točit jednu kravovinu za druhou a dětinsky si to s nimi vypořádávat.Jó, Troška je kumštýř nevkusu.Lidi mu to žerou a my zavšivení inťouši, které jeho filmy uráží máme být ticho.Ale je zajímavé, že tady na něho nadává takový vzorek lidí a stejně má každoročně nejsledovanější film...

Stínové komando (1997) (TV film) odpad!

Tak co to tu máme?Neviditelné komando?A ještě k tomu televizňák? No, zní to slušně.Kdo v tom hraje? Hulk Hogan s vizáží, že ho zavřeli do zapnutého solárka, mající trauma z toho, že ho pokousal žralok a kamarádi mu zařvali při útoku napalmem ve Vietnamu.Shannon Tweed ukázala více ve Scorned (uvidíte jen na kazetách Intersonic).Zde se ukáže max. ve spodním prádle což je i tak na Miss November Playboy 1981 málo.Pak je tu ještě "slizký" Billy Drago jehož opravdu musel, z recese, namluvit nějaký brněnský buzerant, protože není možné aby to bylo myšleno vážně.Zápletka je následující: parta teroristů unese americkou chloubu - roztleskávačky(!), drží je na jednom miamském ostrově(!!) a požaduje propuštění jejich šéfa(!!!).Americký prezident(!!!!) vysílá na jejich záchranu speciální komando, které je samozřejmě zachrání a konec.Uááááá!

Holičství (2002)

Asi jsem byl v nějakém zvláštním duševním rozpoložení, měl špatný den nebo prostě je tenhle film povedený a mně se líbil. Pro českou komunitu (v USA to pár týdnů vévodilo žebříčkům) je to film nepochopitelný ale ne zas tak o moc jako ty raperské sračky(Myčka, Zkurvenej pátek). Určitě nejvíce mě pobavily plky staříků a pak také duo kriplů pokoušející se otevřít ukradený sejf.Zkrátka jako ze života :-)

Všichni prezidentovi muži (1976)

Hlavně se na to nesmíte dívat jako já - poslouchat to, číst si u toho a ještě lepit modýlek liberecké radnice.Po chvíli už jsem byl ze všech těch fondů, zlodějů, špionů, prezidentských poradců a sekretářek zmaten natolik, že jsem to musel sjet ještě jednou.A tady je moje výtka - až moc nepřehledné.Chápu, že oproti skutečnému komplotu a knize Woodwarda a Bernsteina je to ještě hodně zjednodušené. Víc asi udělat nešlo, aby tohle postupné rozkrývání konspirace mělo nějakou realičnost a dokumentární styl. K tomu tempu - až bych řekl, že to dělal Pollack, ale zase na druhou stranu - od něho by jsme se dočkali i pohledů do soukromí obou hlavních hrdinů, což by celkový spád ještě zdržovalo!

Myčka (2001) odpad!

Asi nikdy nebudu na ty filmy, kde se v obsazení nacházejí jména jako The Bishop Don Magic Juan, Xzibit, Dr. Dre nebo D.J. Pooh, rapují tunou zlata ověšení zhulení negři a tancují šlapky s opravdu velkým zadkem...

Tom a Jerry - Vystrašený kocour (1942) (epizoda)

Tak dlaší z těch dílů u kterých platí "MUST SEE!!!!".Jerry straší Toma vysavačem, vrzajícími dveřmi a následuje výborná pointa.A navíc to má tak děsivou atmosféru.No zkrátka - povinnost

Tom a Jerry - Kočičí miminko (1943) (epizoda)

Vždycky jsem fandil Tomovi, takže tomotu dílu bych musel dát odpad! což bych nerad, ale tento díl je zkrátka moc zlý! :-)

Tom a Jerry - Jak chytit myš (1946) (epizoda)

Myší specialista s vizáží a chováním drsného Phila Marlowa lovící za pomocí stetoskopu, sýra a ruční vratačky!A to by v tom byl mašák kdyby nedošlo i k explozi!

Tom a Jerry - Myš přijde na večeři (1945) (epizoda)

Tom se pokouší sbalit krásnou kočenku a ke správné večeři patří i správný číšník.A k tomuto úkolu poslouží Jerry přivázaný na provázek.Ovšem, ten už toho má dost a vzbouří se.Bude se nabodávat na všemožné ostré předměty, které najdete v kuchyni, opalovat ocasy na svíčkách, dortové a jídelní bitvy a další záplava gagů.Doporučuje 11 milovníků animovynch grotesek z 10!