• Thriller

Indiana Jones a Chrám zkázy (1984)

trochu se děsím, kdysi, když jsem to viděla poprvé, tak jsem byla neskonale nadšena, o dvě desetiletí později nějak nechápu čím, možná jsem náročnější, nebo mi roman ti ka už moc nic neříká, slušný průměr. Ale ten Ford byl vážně kus :p

Nespoutaný Django (2012)

hodně dobrý kousek a to westerny moc nebo spíš vůbec nemusím. kdyby to nebyl takový hepáč americký na konci, tak jdu do full, takhle se ztrátou jedné kytičky

Šílenství (1994)

to se vezme kousek z vetřelce, okoření se to dalšími ingrediencemi z jiných filmů a je z tohoto takový to nechutný koktejl, nic pro mě a to jsem zrovna měla takovu náladu se bát...

Nymfomanka, část I. (2013)

nic pro mainstream... i kdyby to natočil kokot troška, tak to bude ženy ální film.. ale ten to nenatočí i kdyby se posral. I love you, lars, a fakt to není o šukání, myslím ten film

Tady to musí být (2011)

velká nádhera... už podruhé, Nechápala jsem proč bych měla nechápat. Možná proto, že rocker rockerovi rozumí, nebo taky jednou možná dospěju

Život Briana (1979)

zjistila jsem, že nemám smysl pro humor, smutné. A to jsem ateista, ještě ke všemu. Nebo jsem velmi náročný divák. Nebo jsem včera v noci pařila a teď mám kocovinu. Nebo to na mě bylo moc surreálné. Houf šklebících, šišlajících se retardů mne prostě neuspokojil. Sorry

Želary (2003)

zavři oči... jsi krásný...to fakt nedám, polovina filmu by mi bohatě stačilo. Ty postelové scény mne teda neskutečně iritovaly. To tam rejža asi omylem z nějakého jiného filmu zamota,. jinak si to neumím vysvětlit. Tři, ale fakt jen kvůli té přírodě

Strom života (2011)

no nevím... čekala jsem víc než americký sen... poetika s velkým P jsou pro mne filmy Pana režiséra Kachyni, asi jsem přeci jen Češka... mám důvodné podezření, že v tom byl zakuklen trpaslík

Babovřesky (2013) odpad!

ty krááááso, kdyby aspoň něco, něco, čeho by se šlo chytit. A nejtragičtější je, že v rámci školního vzdělávání na takový skvost šly děti ze základky... Hozená rukavice estetické výchově na školách, však i ta antika jednou skončila...

Rebelové (2001)

je to sice trochu řidčí stolice, ale konstalcí mi právě dnesla sedla, tedy v rámci možností.