• Thriller

vlna vs. břeh (2014)

pro mne deset hvězdiček... nejen pro to, že jsem od "fochu" a mohla jsem konečně trochu poznat autory fotografií, které obdivuji a považuji za jedny ze zlatých fondů česko-slovenské fotografie... bylo pro mne úlevou zjistit, že pánové i když tak trochu v letech stále neztratili glanc, hravost, lehkost....

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

kdyby se tento třetí díl vešel do předešlého, ještě bych to nějak utáhla, ale stále stejný scénář dokola už dost nudí

Dobrodružství Robinsona Crusoe (1954)

po slibném začátku, kdy Robinson místo vejce syrového, odklopí skořápku a tam na něj vyjukne holátko, jsem čekala trochu více toho mého surrealsimu. Ač můj jeden z top ten režisérů, zatím pro mne jeho nejslabší snímek.

Bláznivá komedie (1990) odpad!

omg, co to jako bylo?? ani má nevinná kuřátka se tomu moc nesmála, asi mají vkus po mně... Nejraději bych strčila hlavu do písku... jak mi bylo trapně.

Mňága - Happy End (1996)

jdu do plných, znejistění, vtip, absurdita a v první řadě hudba, kterou mám moc ráda.

La Source des femmes (2011)

je to takový miloučký film, na mne asi až moc. mám ráda arabskou hudbu, folklór a toho jsem si s potěšením užila bohatě. Ale film jako takový byl trošku jak ta mexická telenovela, na kterou se v závěru dívaly. Jenže ve světě, obvzláště v tom arabském, to tak nechodí.

Je to jen vítr (2012)

je zbytečné cokoliv psát, buď to člověk cítí nebo ne.

Ztracený svět: Jurský park (1997)

pokud to měla být komedie, v pořádku, bavila jsem se dobře, ale v rámci kategorie sci-fi, thriller, to tak nějak drhlo. Děj byl předvídatelný od samého začátku, kde není místo a prostor pro fantazii a tajemství a je všechno polopatické, tak to není pro mne.