Banditi (2001)

Nedávno jsem toto viděl znova a musím uznat, že nápad je celkem normální a e nebýt pohledů do auta, kde se odpalují náložky na tělech, možná bych i uvěřil tomu, že se postříleli. Bohužel nevím jak ty všechny peníze dostali do pytlů. Jeden šťoural by stačil na odhalení. Stejně jsem se dodíval do konce. :-)

Báječní muži s klikou (1978)

Na snímku je vidět stáří, ale co bychom dělali nebýt těhle krásných bláznů?.

Muž na Měsíci (1999)

Asi už je konec . . .. Nebo ne? Andy Kaufmann jako živý. Nebo jsem posraný? Nebo souboj? Se ženou? Polibte mi všichni pr....... Jsem nejlepší!!!!!! Super.

Lev a písnička (1959)

Osamělý hráč na harmoniku. Podotýkám, že tahací. Hraje pro všechny zvířata na poušti, všichni poslouchají. Pak přijde král džungle a milého hráče (člověka) sežere i s harmonikou. Viděl jsem toto když mi bylo 14 let ve "filmáči" a nějak se mi chtělo brečet. I dnes. . . . . . Kvůli hráči.

Lawrence z Arábie (1962)

Nádhera. Neuvěřitelné, že takhle starý film není rozvláčný. Tehdy byl asi pro diváky hodně rychlý. Jsem možná puntičkář, ale vzhledem k množství netočeného materiálu, se dá pochopit, že velbloudi ráno budou vrhat stíny pod sebe. Nic to ovšem neubírá na hodnotě obsahu. Budu si muset udělat brzo čas,abych si to prožil znova.

Klepání na nebeskou bránu (1997)

10.4.2005 Dnes jsem se na tenhle neuvěřitelný kousek podíval znovu a musím říct, že jsem si opět pobrečel a dobře pobavil. Jeden z mých nej a nej německý.

Lepší pozdě nežli později (2003)

Tak takovýhle Jack Nicholson je k zežrání a Diane Keatonová je taky super. Scéna kdy začíná psát a brečí a brečí a brečí. . . . . Celou dobu je to romantická komedie, ale se spoustou nových situací, které jsem ještě nikdy neviděl. Opravdu nádherná podívaná pro všechny. Ovšem za ten úplně zbytečný konec dávám hvězdu dolů.

Bazén (2001)

Takovou ptákovinu jsem už zase dlouho neviděl. Usnul jsem u hororu. Asi jsem o nic nepřišel.

Vybíjená (2004)

Jednoduchý scénář a dá se říct, že žádný děj, ale dost dobrý srandičky.