Málem hrdinové (1998)

Cekal jsem vetsi zabavu, protoze Matthew Perry je muj oblibeny komediant, ale tohle je slaby odvarek vhodny tak na sobotni odpoledne na obrazovky TV Nova, kdy na pul oka sledujete dej, zatimco si otirate mastne prsty o nafouknute bricho prave doobedvaneho kuratka.

Mariňák (2005)

Tezko se mi na tomhle pohledu do satni skrine valky v perskem zalivu hleda chyba. Skvely Jamie Carr a nejen on, je velmi presvedcivy a jasne prokazuje, ze ma nadeleno. Az diky tomuhle filmu jsem si uvedomil, ze valka neni jenom od zacatku do konce boj o holy zadek, obcas muze trvat jen 4 dny, 4 hodiny, 1 minuta. I presto, ze se tenhle film temer cely odehrava blizko bitevniho pole zadny Black hawk down se nekona, presto i nepritomnosti akce taha za pacesy.

Marley a já (2008)

Od zacatku je jasne kam tahle cela parada povede. Toho nevychovaneho psa bych zabil.

Maska zrcadla (2005)

Obcas vznikaji filmy, ktere svou originalitou nici vsechny nezodpovezene otazky a mozne nedostatky. Jednoduse si nemuzete byt jisti zda-li opravdu neni vse umyslne. A navic kdyz se pribeh maze jako maslo na chleba je radost byt zucastnenym. Tenhle film je vskutku pohlazenim.

Matlock (1986) (seriál)

Petty, Selma a ja jsme ho zboznovali. Me tehnda bylo deset.

Mechanik (2004)

Uzasne dilo nutne dvojiho shlednuti. Christian Bale je silenec. Mezi Equilibriem a Batmanem ztratil pro tenhle film snad polovinu vahy. Napinavy dej pripomina Fincheruv Fight Club nebo Identitu. Bale si coby hlavni hrdina vybira krutou dan za cin, ktery spachal, aniz by o tom zprvu vubec vedel. Dan, kterou sam vystihuje hlaskou: I haven't slept in a year.

Měsíc v ohrožení (2006) (TV film) odpad!

Nejlepsi na techhle filmech je, ze vam daji uzasnou prilezitost nacvicit si nepreberne mnozstvi radoby vtipnych prupovidek, jako napr. Proboha tenle mesic jsem na roztrhani, zavolejte toho nejlepsiho pres vyhazovani veci do luftu, nejakeho rampu mac kvaka jak rikam radoby vtipnych, ale hodi se.

Měsíční svit (1985) (seriál)

Bud jsem byl na tehle humor moc maly, nebo tenhle humor byl moc maly na me.

Miami Vice (2006)

Ach jo o cem ze to vlastne bylo? U nekterych filmu jde pominout nesmyslne dejove skoky nebo plytka klise, ale vzdycky je duvod k toleranci, u MV ho nejak nenachazim.