Hledání Země Nezemě (2004)

Film podle skutečných událostí, v kterém hraje můj herecký idol Johnny Depp, v něm ztvárnil spisovatele Barrieho a jeho pohled na svět, v kterém napsal svou hru Petr Pan podle životních osudů rodiny, kde matku dětí zahrála půvabná a krásná Kate Winsletová

Casanova (2005)

Jeremy Irons je herec s velkým R, a proto jsem se na film těšil, ale mile jsem byl překvapen i Heathem Ledgerem a krásnou Siennou Millerovou. Je to komedie, u které se pobavíte i díky Oliveru Plattovi a kamera i režie jsou vcelku bezchybné. Jsou zde zobrazeny parodické začátky a pokračování jeho lásek št´astných i nešt´astných.

Noční hlídka (2004)

Zdařilá práce režiséra Bekmambetova, která překvapí propracovaností. Už se těším na Denní hlídku.

V moci ďábla (2005)

Lucifer vtělený do mladé dívky Emily ztěžuje život její rodině i knězi Rogera Moorea. Po její smrti je obviněn právě kněz, kterého obhajuje krásná Laura Linney a její metody zprvu nejsou přesvědčivé, ale po postupném odhalování příběhu se začne přiklánět k verzi kněze, který věří, že Emily byla skutečně posedlá.

Amadeus (1984)

Miloš Forman a jeho fiktivní dílo Amadeus vás pohltí už od samého začátku, jelikož Forman filmové chyby nedělá jako řada jiných.

Prci, prci, prcičky: Nahá míle (2006)

Chtěl jsem dát jednu, ale jelikož se jedná o komedii americkou pro teenagery, musí se to brát s nadhledem a úvodní scéna s babičkou je opravdu chutná sranda, ale na druhou stranu takovou roli by zahrál kdokoli.

Snowboarďáci (2004)

Scénář=debilní, děj=debilní, film typicky teenagerovský, který sahá po Vojtěchu Kotkovi, který je hercem asi jako já papežem.

West Side Story (1961)

Natalie Woodová je opravdu okouzlující, ale příběh je místy předvítatelný a to ztrácí na kráse celkového příběhu, ale jelikož se jedná o klasiku, tak jsem tento fakt ochotný přehlédnout.

Krotitelé duchů (1984)

Komedie mého dětství. Co dodat? Snad jen, že Bill Murray si zaslouží opravdu svůj titul komika.

Zákon (1959)

Kde je zákon, tam jsem já.