• Krátkometrážní

Carrie (1976)

De Palmov film ma dostal tak, že ešte dva dni po zhliadnutí som bol z toho namäkko (podobne ako pri knihe), záverečnú scénu (CARRIE WHITE BURNS IN HELL) som si ešte niekoľko krát prehral v mysli a postupne som vstrebával tento neočakávaný filmový zážitok...o CARRIE dokážem písať, hovoriť a premýšľať iba v superlatívoch, či sa jedná o sympatickú Sissy Spacek, scény s jej bigotnou matkou či až nechutne preťahovaný záver gradujúci v bujarom slasher štýle.

Texaský masakr motorovou pilou: Počátek (2006)

To, čo bolo predtým kopíruje to, čo bolo potom, zbytočnosť najzbytočnejšia, všetko ostatné (podstatné) tu už spomenul Obitus. Keď sa mi nejaký horor naozaj NEPÁČIL, tak tento.

Dark Night of the Scarecrow (1981) (TV film)

Dobrý námet, uchádzajúci začiatok a skvelý koniec, slušná atmosféra, ale ostatok je spracovaný strašne zdĺhavo a film v polovici mierne nudí, plus čakal som slasher s krvavými scénami, čoho sa mi nedostalo. Napriek tomu dosť dobrý film.

Cabin Fever (2002)

Neoriginálne, okopírované, ale neskutočne zábavné klišé. CABIN FEVER sa dobre pozerá, rýchlo ubieha, nemám si na čo sťažovať, zabavil som sa dobre, ale na plný počet to nie je. Dobré pobavenie, v porovnaní s HOSTELom v mojich očiach fantastické.

Maska démona (1960)

To vizuálne spracovanie! Tá kamera, interiéry, exteriéry, hudba...ostatné aspekty filmového umenia sú v tomto prípade "iba" potrebné dodatky do mozaiky absolútnej božskosti- teda démonickosti diela.

Poslední dům nalevo (1972)

And the road leads to nowhere... Kombo jesenných lesov, Hessovej hudby a explicitného násilia vytvorilo ojedinelo melancholický rape and revenge horor.