Chainsaw Maid (2007)

Co všechno se dá udělat s modelínou.

Hustej nářez (2009) (pořad) odpad!

.... aneb co najdu na youtube a pak z nějaký zavšivený garáže budu tvořit slávu.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Rychle a zběsile se po třech nezdařených pokračováních konečně rozjelo. Diesel a Walker jsou zpět s plnou parádou. Spousta kvalitních honiček, akčních scén, ktomu nadupaný soundtrack a sympatický rvačky. Viz Diesel vs Dwayne Johnson. A jak ze sebe strhl tu vestu ..OUUU, bradavky se mi z toho postavily jak už dlouho ne. Akční masakr jak má bejt. Že by Justin Lin konečně veděl??

Pochyby (2008)

I přes snahu Philipa Seymoura Hoffmana a Meryl Streep film dopadl pod moje očekávání. Filmu z podobného prostředí mám rád a Philip v roli kněze. Co víc si přát. P.S. Hoffman, Meril Streep, dialogy, nádhrená doba a užasná práce s kamerou. Jenže ke konci se z filmu něco vytratilo a Pochyby Spadli mezi řadu průměrných filmů a podobných je dvanáct do tuctu. Škoda, potenciál to mělo a i sebelepší výkon hlavních představitelů to prostě nezachrání. PS. Lano by Flynnovi slušelo víc.

Nezvratný osud 4 (2009)

Nuda. Nejhorší z celé série a bojím se toho, že budou další a další díly, který celkem povedenou jedničku pošlou do sraček. Vraždy jsou nudné, překombinované a na jedno brdo. Mám pocit, že v každé náhodě se pohyboval benzín, nebo nějaká hořlavina. K tomu samohíbající se předměty a všudypřítomní letní vánek, kterej vždy s dostatečnou silou rozhýbe vše potřebné k běhu událostí. Prostě sračka s velkým S.

Bronson (2008)

Abych pravdu řekl, tak sem se nemohl dočkat až film skončí. Přece jen první půlku si člověk říká, že snad něco přijde. Když ale pořád nic nepřichází a film se pohybuje pořád ve stejné rovině je něco špatně. K tomu čím dál tím častější pohledy na časomíru a čekání kdy už se film bude blížit ke konci, tak to prostě není dobrý znamení. Jedna hvězdička pro Hardyho a ta druhá?? Vlastně ani nevim. Možná proto, že je to podle skutečných událostí, nebo za snahu tvůrce? Těžko říct. Asi přece jen jednu uberu.

Mimzy (2007)

Osobně mi nevadí český dabing. Přeci jen sem zaslechl, že je jeden z nejlepších a párkrát se mi to i podtvrdilo. Tanto filmek sem viděl dnes na tuším Nově?? A první věc co mě zaujala, byl právě onen dabing a musím napsat, že větší sračku sem asi neslyšel. Takže už sem měl celkem pokaženej dojem a to je kvůli dabingu. Ale rozhodl sem se pokračovat a to byla chyba. Dabing odpovídal filmu a já se celou dobu filmu divil, jak je možný, že někdo tento film natočí. Příběh geniálních dětí komunikující s nějakou mimozenskou rasou nebo čím a to vše kvůli divnýmu plyšákovi, kterýho nakonec stejně pošlou nadpozemskou dobírkou do háje. Měli ho vyhodit hned na startu do popelnice a já nemusel přijít o hodinu a půl života kvůli Mimzy.

Po přečtení spalte (2008)

Člověk by čekal víc od Coenů. Není to sice špatná podívaná, ale pár chyb by se tam našlo. Ze začátku lehká nuda, poté přijde scéna ze skříně a já si liboval jak se to začíná rozjíždět. A ono nic. film najel zpátky do starých kolejí a pokračovala lehká nuda. Ale konec byl zase fajn. Zvlášť dementní agenti na konci filmu. Jestli podobní magoří plánovali útok na Usámu, tak to mě poser.

Krvavé stopy (2004) odpad!

Super. Chlapec zamatlanej od kečupu, co sám kečup vypuští snad ze všech možnejch otvorů svýho těle. K tomu jeho onen rádoby strašidelnej nepřítomnej pohled.Tohle má dnes strašit? Jestli tohle měla být pocta hororům, budiž. Ale jestli tohle měla bejt konkurence, v tom případě mě poserte. Asi jako když vezmete 30 hororů, z každýho vezmete scému a smícháte to a hle....Krvavé stopy jsou na světě. A nejvíc scéná, když zrovna policajtíčka napadne roztrhat fotky, a složit si z nich obličej toho roztomilýho klučíka. Sračka

Rosemary má děťátko (1968)

Všechno dobře dopadlo. Rosemary má svoje děťátko. Vždyť je jedno jestli s Guyem nebo satanem. Mia Farrow předvedla vynikající výkon budoucí matky, jenž zjišťuje, že něco není v pořádku. Její vystižení všech těch pocitů ohledně satana, spiknutí a všelijakého čarodějnictví bylo nevídané a troufám si říct, že kdyby měl být filmu přidělen Oscar, tak by určitě nebyl pro Ruth Gordon.