Mama (2013)

Velakrat som sa popalil, ked som dal na hodnotenie podla uzivatelov CSFD. Bohuzial...aj tentokrat. Toto ma byt ten ducharsky strasidelny horor? Imbecilizmus prvej triedy. Kvalitny horor som priznam sa nevidel dobrych par rokov. Zaujimavy je zaciatok, dalo sa na tom stavat, ale takto to pokazit a ten zaver...cisty Peter Pan. Jedno strasidlo horor nerobi. Bohuzial. Sklamanie...

Bylo, nebylo (2011) (seriál) odpad!

Toto je ten skvely serial, o ktorom mi tolko hovorili? POMOOOOC....uz nikdy viac - dnesna generacia deti uz asi nacisto otupela voci kvalite, staci im pozlatko. JEDNYM SLOVOM = NUDA.

K. O. (2001)

Funny...prijemna oddychovka, ktora sa nepotrebuje na nic hrat.

Terapie láskou (2012)

Krasne vidno, ako upada hodnota Oscara. V mojich ociach urcite. Uplne nezmyselne zvasty, absolutne nesympaticky Robert de Niro, ktory tymto u mna uplne padol na dno. Len preto, ze sa schematizmus romatickej komedie odlisuje od beznych komedii, uz ma pravo byt film nominovany na 8 oscarov? Are you kidding me, are you really seriuos? Nekonecne blabotanie o futbale, unavne filozofovanie Bradleyho Coopera, jedinou ako takou vynimkou bola hlavna hrdinka, aj to len v urcitych momentoch. Mal to byt uveritelny film? Zabudnite...Jedna hviezdicka za Jennifer Lawrence, druha hviezdicka za music...

Pod jednou střechou (2010)

Velmi podareny film, treba mat naladu na tento film, aby ste si ho vychutnali. Poznam omnoho horsie, trapnejsie a gycovitejsie komedie ako tato, mna jednoducho bavila. Urcite 70 percent

Dlouhá cesta (2002)

Film sa mi pacil, ked som mal o 5 rokov menej a paci sa mi aj teraz. Ze gyc??? Prosim vas... ak ukazem vo filme pravu lasku, pribeh, ktory sa pokojne moze stat aj v skutocnosti, to je gycovite? tak potom milujem gycovite filmy. Len clovek, ktory v sebe nema cit, alebo sa mu v mladosti nedostavalo vela lasky, moze hodnotit tento film ako brak. Mandy Moore je absolutne povabna. Nadherna hudba, celkom fajn vystavany scenar. Az kym otec nepovedal dcere, ze ma Landonovi povedat pravdu, dovtedy som netusil, ako sa bude dej vyvijat. Davam maximum hviezdiciek. Nie preto, ze nenavidim komercne akoze trhaky, osprostenych Hobitov, vselijakych panov prstenov a neviem este ake americke sracky, ale pretoze si radsej pozriem takyto sladak ako nejaky vymetac rozumu :-) svetu mier

Doba ledová (2002)

Skvely namet. Jednotka top. Slovensky dabing jasne lepsi ako cesky. Pozriem si to kazdy rok, sice typicka emocialna linia, ale ved takto to ma byt v rozpravke. Dobro vzdy zvitazi.

Pacho, hybský zbojník (1975)

Jednoznacne vyborny film. Jozko Kroner bol legenda. Najvacsi herec Ceskoslovenska. Bez urazky pani bratia. Dokonale hlasky, ktore ziju viac ako 30 rokov. Neskutocne. Marian Labuda v ulohe zemepana nezabudnutelny :-) Na koneeeeeee......ale my kone nemame....tak utekajme :-)). Na zdravie. Frndzalica

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Asi ma mnohi ukamenuju, no dokedy sa este budu natacat vypravou velkolepe no duchom priam zubozene dalsie a dlase diely nejakej stredozeme? Uz pri Panovi prstenov to bola mierna katastrofa. Kvalita absolutna nulova. Niekedy sa filmy tocili pre pribeh, pre vnutorne chvenie, pre originalitu. Vysli ste z kina a nad filmom ste hodnu chvilu rozmyslali. A mali ste ho chut vidiet aj po urcitom case. O filme Hobit to urcite nemozem povedat. Nulovy pribeh, nulove charaktery. Hollywood toci 98 percent pardon za vyraz sraciek. Prachy vsetko zmenili. Ale zmenili sa aj divaci, chcu vidiet rychlejsie akcie, mini pribeh, velke prisery, len rychlo rychlo nech uteka dej, nech sa ani sekundu nenudime. No prave to vedie k opacnemu efektu. OBROVSKA NUDA.