Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Dokumentární
  • Akční
  • Krátkometrážní

Poslední recenze (198)

plakát

Allen vs. Farrow (2021) (TV seriál) 

Po prvním a druhém díle: Jason Statham klátí o 19 let mladší holku. George Clooney o 17. Alec Baldwin o 26. Donald Trump o 23. Harrison Ford o 22. Michael Douglas o 25. Ronnie Wood z Rolling Stones o 31. Bruce Willis o 24. Sylvester Stallone o 22. Jeff Goldblum o 30. Billy Joel o 32. William Shatner o 30. V tomhle ohledu je Allen cosi jako rekordman (35) a šovinisti by mu měli dát medaili. Žádnému ze zmíněných pánů to ovšem nikdo nevyčítá, jen Allenovi. Hmm, zajímavé. Samozřejmě je úchylný si něco začít s adoptivní dcerou vlastní holky, ale v rodině Mii Farrow nebylo zdaleka nic v pořádku, ani Miin vztah s Allenem nebyl v pořádku a bavíme se o členech newyorkské umělecké smetánky, kde sotva můžeme očekávat cokoliv normálního už z principu (a že Sinatra Miu klátil, když jí bylo tolik, co Soon-Yi, když tu klátil Allen, to je v poho, ne?, to se dokumentaristům nezdá úchylný, co?). Navíc, nikdo nikdy nikde neřekl, že Soon-Yi to s Allenem dělala nedobrovolně, takže líbit se nám to třeba nemusí a farář by řekl, že peklo už číhá atd., ale dobrovolně ve věku 18+ píchat s o 35 let starším chlapem, kterýho přebírám svý adoptivní matce, když jejich vztah je několik let dávno za hranicí čehokoliv partnerskýho, to je sice pikantní, ale lituju těch, kdo se z toho v 21. století míní posrat. Sexuální útok na 7letou dceru, kterou sám adoptuju, to už je jiná káva. A pustit se do toho v baráku, kde je v danej moment cca 10 lidí, to není žádné peříčko. Nota bene několik dní a týdnů poté, co teda moje mladá mě přebrala svý adoptivní matce a je v baráku dost husto, všici si na mě dávají bacha, protože mě nenávidí, a chůvy mají speciální rozkaz na mě dávat majzla. Ideální čas na to strkat prsty do 7leté holky, protože léta letoucí mám ve filmech 18letý postavy, který jsou atraktivní, takže logicky jsem úchyl, kterej v 55 letech nutně konečně potřebuje strkat prsty na pysky 7leté holčičky... v domě, kde je cca 10 lidí a dvě chůvy, co mají za úkol na mě dávat pozor a tu 7letou holku nespustit z očí. Takže u soudu pak chůva povídá: Já tu holku najednou nevidím, tak volám Děvče, kde jsi? Nikdo nic odnikud neříká. Tož jdu do obýváku, do holčičího pokoje... Nikde nikdo. Tož zpátky do obýváku, jestli někdo nesedí u bedny, tam nikdo. Tak jdu do kuchyně, pak do prádelny, pak do pokoje pro hosty, pak do klučičího pokoje, furt nikde nikdo, nikde nic neslyším. Ty vole, 20 minut jsem tu holku hledala, ale nenašla ji... Správná protiotázka by měla znít: A to ses za těch 20 minut nezkusila podívat do podkroví? Když jsi se podívala všude kromě poštovní schránky a podkroví, nenapadlo tě mrknout do tý schránky a do toho podkroví? Ne nutně v tomhle pořadí, že jo... Ehm, what? Nezbývá než říct ono klasické YOU HAD ONE JOB!

plakát

Aquaman (2018) odpad!

Zachraňte Willyho Ryana! A když už jste nafetovaní a dostali jste na to 160 mega, zachraňte i DiCapria, jak ho ta štětka nechala utopit, místo toho aby se na těch dřevěnejch dveřích střídali nebo aby se na ty dveře každej vyhoupnul z opačný strany a nepřevrhávalo se to. Húúú, the bitch from Eyes Wide Shut, ale je jí fifty — No problem, motherfucker, ze 160 mega něco lupnem těm majstrům, co teď omlazujou De Nira, oboje bude za stejnou cenu, protože ani u jednoho nemusíš deageovat kozy. "Hééééj, vypnuli internet, facebook a instáč hážou DC, co teď? Mám na flashce Aquamana. Pustim to. [...] — DC? Don't Care? Doesn't Count? Disorderly Conduct? Dead Center? Don Corleone? — Hej, jseš v pohodě? Teď jsi vypadal, jako bys měl mrtvici. — "Aahhhh, ughhh... Sračquaman... brééééjnzz... — Vole, na to že jsme pustili jsme prvních jen prvních pět minut, nevypadáš pět úplně v minut prvních nevypadáš v pohoděěěěěěě... [retardation not complete yet, insert another coin]"

plakát

The Mandalorian (2019) (TV seriál) 

Čus pičus, já su Mando jak sviňa! To znamená, že všem úplně v poho nakopu koule. Přišel za mnou Jon Favreau, kterej si myslí, že je Jon Snow, ale jen z nachcanýho Michaela Baye tahá rozumy, jak pateticky kurvit cokoliv, co má potenciál bejt dobrý. Že prej mám ksicht úplně jako Oberyn z "Trůnů" a jako agent Peňa z Narcos — takže v novým SW seriálu budu hustej a mařenkám se bude ustříkávat do bombarďáků úplně stejně jako 11letejm retardům, pro který je to dělaný. Ale protože "chceme bejt zajímavý", můj ksicht se tam vůbec neobjeví a všechny scény (akční, "romantický", dramatický a další) tak za mě zastane plastová kukaň slepená ze dvou zadních světel od superba. Budu střílet jak Eastwood, jenže líp. Budu se starat o mimčo jako svobodnej otec, takže líp. To děcko budete všichni znát, ale budete o něm vědět piču, jako třeba kde se vzal a tak dále — this is the way. Musím se jít vysrat — this is the way. Zaplať si Disney+ a už nikdy nebudeš muset používat brain — this is the way. Nějakej Jim Morrison prej kdysi zpíval "This is the end", tak to upravíme a budem úplně invenční a cool. Se zbytkem se nebudeme nijak srát. Prostě natočíme 8 dílů čehosi, kde o hovno půjde, kde bude fuk, kdo co proč dělá — jenom všude musí bejt nějaká kundózní akční scéna plná pičovin, to musí být (this is the fucking way)!!! Záporákem bude starej dědek, protože no problem bitch. A pak bude v posledním díle záporák úplně někdo totálně jinej, protože no problem bitch. Třeba negr! No jasně, negr! A co za negra by to mohlo bejt? Hele, Jone, vzpomínáš v Breaking Bad na toho negra, jak prodával ty smažený kuřata a drogy? Že ne? Že když to není Iron Man nebo Spiderman, tak na to nekoukáš? Hmm... jsem Oberyn a můj ksicht tomu dělá fazónu, takže toho negra tam chci. Jo a taky nějakou buchtu. Kozy nejsou důležitý, i vona tam bude furt dokola jenom střílet, takže velký (všechno velký, velkýýýýý) kvéry ty kozy budou zakrejvat, aspoň ušetříme na rozpočtu a ty prachy pak vlepíme na ještě jednu akční bezobsažnou pičovinu, třeba ve třetím díle, tam jsem ve scénáři napočítal nějak moc dialogů, tak jich pět nebo deset škrtnem a hodíme tam výbuch něčeho... Anebo ne, hodíme tam další úsměv toho zelenýho zmrda. Proč mu říkám zmrd? No ještě jsme ho nepojmenovali a ani jsme si neujasnili, co tam vlastně bude dělat a proč, tak zjednodušeně říkám zmrd... Já vůbec všechno zjednodušuju. Mám v piči celej kolotoč...

Poslední hodnocení (2 207)

Spartakus (1960)

11.05.2021

Jak se dělá film (1936)

04.05.2021

Počítání mrtvých (1999)

02.05.2021

Bydlet jako... (2017) (TV pořad)

odpad! 29.04.2021

Česká filmová avantgarda (2012)

28.04.2021

Ornament des verliebten Herzens, Das (1919)

20.04.2021

Das Geheimnis der Marquisin (1922)

20.04.2021

The Star of Bethlehem (1956) (TV film)

20.04.2021

Otázky Václava Moravce (2004) (TV pořad)

09.04.2021

Reklama

Poslední deníček (1)

V hostinci U Lva

Žilami mými protek líh

a plný je na stole popelník.

I ta nejlepší šprcka se napodesátý prodře,

chodím každej den do hospody, ale myslím to dobře.

A padl-li jsem někdy na zem, nikdy jsem se nezdvih,

já nemám problémy s drogama - mám problémy bez nich...

Reklama

Reklama