Co je to panna? (2008)

Pointu jsem tak nějak očekával, ale i tak to bylo milé a pobavilo.

Dannyho parťáci (2001)

Skvělé obsazení, na rozdíl od ostatních dílů svižný a zábavný děj, špetka humoru, bezchybná režie a vůbec...fajn film.

Prostřeno! (2010) (pořad)

Popravdě řečeno, zasloužilo by si to klidně i odpad, ale kolikrát jsem rád, že si můžu odpočinout u totální blbosti a vypnout. Nehodnotím tak docela obsah, jako spíš schopnost odlehčit těžký den.

Zlatý kompas (2007)

Nuda a nic než nuda. Nezajímavý hrdinové zasazení do, byť originalního, tak až příliš komplexního světa, který by si zasloužil víc času na představení. Medvědi jsou fajn a že by to byla úplná kravina zase říct nemůžu, ale rozhodně nedoporučuju.

Hvězdný prach (2007)

A pak že skutečná pohádka pro dospělé nemůže fungovat. Funguje to sakra dobře, když se to správně pojme a to se tady naštěstí stalo. Za tu originalitu a odvahu přijít s něčím takovým lehce přidávám a dohromady to dělá pěkných pět hvězd.

Pařba ve Vegas (2009)

Jedna z nejlepších komedií posledních pár let. Zapomeňte na chvíli na další díly a pusťte si tohle, i po několika shlédnutích to je pořád úžasně vtipná, příjemná bromance s tygry, Mikem Tysone a já nevím čím ještě.

Spalovač mrtvol (1968)

Perfektní psychologický horror, výkon Hrušínského je něco, co se jen tak nevidí. Je šílené, když si člověk vzpomene na jeho komediální role a pak se podívá na pana Kopfrkingla, všechna čest. Výrazně nadčasový snímek, který narozdíl od drtivé většiny horrorů u mě skutečně dokáže vyvolat pocity úzkosti a strachu, protože hrůza je zde podána lidsky, téměř s jistou dávkou alegance, jestli se to tak vůbec dá říct, což ji dělá ještě zrůdnější a uvěřitelnější. Rozhodně jeden z nejlepších československých i českých filmů.

Bubo bubo (2011) (pořad) odpad!

No týý vole, co tady todle bylo......

Krok za krokem (1991) (seriál)

Každý díl vlastně skoro úplně to samé, ale i tak to minimálně kvalitně zabavilo i po několikátém shlédnutí a velmi často mimořádě dobře pobavilo. Z toho amerikánského patosu a všudypřítomné všelásky se mi sice občas otvírala v kapse kudla, ale zase některé okamžiky vážně neměly chybu.