Věřte nevěřte (1997) (seriál)

V dětsví jeden z naprosto nejoblíbenějších seriálů, občas se podívám i teď, i když už to není ono. Člověk si víc všímá strnulých hereckých výkonů, naprosto dokonalého pornoscénáře a přiznejme si to, někdy i absurdně hloupých příběhů. To ale nemění nic na příjemném horrovém nádechu a celkově tajemném pojetí pořadu, který mi kdysi dávno způsobil řadu bezesných nocí. Btw, ty Frakesovy kecy totálně rulez !! Ten chlap vymyslel tak tisíc variací na větu:,,Hranice mezi pravdou a lží je tenká" :D

Flynn Carsen 3: Jidášův kalich (2008) (TV film)

Nejlepší díl z celé série, což pořád není nic moc, ale už to dosahuje v klidu koukatelné úrovně. Když nad tím přemýšlím, tak to možná bude Stanou Katic. Ne že by to byla nějaká paní hérečka, ale dobře se na ni dívá, takže si člověk nevšimne spousty hrozných dialogů, příšerných triků a tak.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Tři hvězdičky spíš z milosti a úcty k hercům a štábu. Upřímně řečeno, dvojka a trojka byly prostě jen slabší, než super první díl. Tohle je ale vyloženě zbytečná blbost a bohužel to asi čtyřkou neskončí. Škoda.

Přátelé (1994) (seriál)

Všechny díly rozhodně nebyly tak růžové, jak si to občas nalhávám (nic moc začátek a konec), ale i tak pro mě budou Přátelé navždy nejlepší seriál ze všech a kdybych se měl rozepisovat, proč to tak přesně je, bylo by to asi na dlouho, tak snad stačí, když připomenu scénu Rosse se sestřenicí...nebo Ross a vybělení zubů....nebo Ross a opalování...nebo Ross a kovbojské kalhoty...sakra, když nad tím přemýšlím, tak ten seriál by byl bez Rosse poloviční :)

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Seriál, který jsem kdysi zbožňoval, ale někdy okolo páté série jsem ho radši přestal sledovat, abych nemusel jít s hodnocením ještě níž. Dokonalý příklad naprostého znásilnění všeho dobrého v marné snaze za oživením a zpestřením pomalu vyčpivající show. Některé díly se vykrádali až mi z toho bylo na zvracení, ale snažím se na to moc nemyslet a připomínám si hlavně naprosto bezchybné první tři série.

Firefly (2002) (seriál)

Tady není co řešit, jeden z nejlepších seriálů vůbec. Po tomhle se už na žádnou sci-fi nemůžu dívat stejně. Jediná otázka je, jestli jsou horší Foxové nebo Aliance ?

Prázdniny v Římě (1953)

Těžko říct něco, co už někdo neřekl. Neuvěřitelně kouzelná romantická komedie, na kterou se budu dívat pořád a pořád dokola, protože tenhle film nestárne. Co na tom, že už uplynulo celých šedesát let od vzniku, scéna s polibkem u řeky, loučení se v autě nebo konec v liduprázdné síni, to jsou okamžiky tak přeplněné emocemi, že čas se jich nemůže ani dotknout.

Projekt X (2012)

První Hangover byla geniální komedie, ale zároveň sebou přinesl i zlo v podobě sračkovských napodobenin jako tohle. Lidi teď prostě chtějí chodit do kina dívat se na to, jak se dá nejlíp ožrat a co všechno se potom dá zapálit a ojet, aby potom mohli jít inspirováni domů a vyzkoušet si to. A to je tak jediné, na co se tenhle film hodí. Příběh neexistuje a hrdinové jsou těžce nesympatičtí. Dvě hvězdičky jenom za fajné zobrazení paření a pár světlých okamžiků.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Mám rád X-Men, Wolverina a Hugha Jackmana- jsem ideální divák tohohle filmu, ale na víc, než tři nic moc hvězdičky jít nemůžu. Některé momenty jsou skvělé, ale až moc často má člověk chuť vypnout tu hovadinu a dát si originální X-Men, což je zaviněné hlavně neskonale debilní režii. Tak snad příště no.

Madagaskar (2005)

Animáky mám vcelku rád, ale tenhle fakt nemusím. Osobně si myslím, že větší část filmu je spíš otravná, než vtipná a hlavně, je to totálně nuda. To, co to tahá nahoru, jsou postavy tučňáků, které jsou prostě super, stejně jako jejich vlastní seriál, který je podle mě o dost lepší, než samotný film