NightPorter

NightPorter

Česko

• 8.7.2015  00:27
    Zmizelá (2014)

Golfista je docela mimo, tohle neni Fincher ani z 20%, pokud 100% vezmeme Sedm a především jeho nejlepší majstrštyk s Majkem Daglesem. Spíš je to jako jedna z variací na věčný Harrisonovo Fordovo eskapády na ztracený manželky. Je to ale docela solidní, má to spád, chvílema napětí. Jen ten konec mě moc neuspokojil. Je takovej moc do ztracena, bral bych nějakej ráznější, jako to mistr uměl právě třeba v těch Sedm. Přesto shovívavě odhlížím od jména tvůrce a dávam poctivé 4.

• 29.3.2014  15:28
    Čtvrtá hvězda (TV seriál) (2014)

Podstatně horší než Okresní přebor, fakt propastnej rozdíl, ale i tak pořád solidní zábava. Nejvíc mě bavily Easter Eggy s Vetchym.

• 30.9.2013  23:00
    Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

no... skoda ze whedon raci nepokracuje ve firefly misto techhle blbosti pro deti... svet nepotrebuje dalsi avengers ani transformery, potrebujeme 80 serii FIREFLY!!!

• 24.7.2013  00:52
    Domek z karet (TV seriál) (2013)

Noooo.. jelikož Hyde Park a Události komentáře jsou mý nový večerníčky, bez kerejch prostě nejdu spát, tušil jsem, že seriál o politikaření bude prima zábava, ale až takováhle? Holt se Spejsym asi nemůžete šlápnout vedle, a když mu navíc dělá společnost nádherná Kate Mara a Forrestova Jenny, která sice trošku zestárla, nicméně je snad ještě rajcovnější, tak je to prostě jasná pěťule. EDIT: po druhé nemastné neslané řadě přišla otřesná řada třetí, tak se de s hvězdičkama rapidně dolů. Ten seriál už bohužel nemá co nabídnout, vaří z vody, opakuje se a chvílema je i nelogickej a trapnej. A nezachrání už to ani zpočátku zajímavej, ale dále už jen nechutnej Spacey a míň a míň výrazná Robin :-/ škoda, první řada byla výborná.

• 2.5.2014  21:50
    Gravitace (2013)

Ufff, no jak uz tu nekdo psal - STRHUJICI ZAZITEK. A pritom takova blbost, co? :-)

• 1.5.2013  23:54
    Konečná (2013)

Solidní, velice solidní akčňárna. Arnie nás nezklame, určitě nechce na starý kolena, kde už jde o každej film, šlápnout do ňakejch dvojčat či juniora a bude nám servírovat tyhle akční chuťovky. Nejlépe ve spojení se Slyem.

• 14.9.2014  22:49

Nooo, neděle večer, navíc na markýze s čoboláckym dabingem, nedával jsem tomu moc, jaké je však mé překvapení. Tohle je daleko zábavnější než Exp3, Konečná i Kulka do hlavy dohromady!!! Kucí eště nepatřej do starýho železa.

• 7.8.2014  23:49
    Rick a Morty (TV seriál) (2013)

NEJ!!! SERIAL!!! EVRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!! Ale jen pro lidi, co maj rádi meta, nebo jak se tomu řiká. Je tam hrozně moc schovanejch nebo neschovanejch narážek na Nightmare on elm street, Inception, The Thing, Die Hard a milion kurva trilion dalších věcí. Ale pro milovníky těchhle věcí, kterým se to líbilo v druhym NEJ SERIALU EVRRR, tedy samozřejmě Community, je to naprostá laskominka. Jsem zvědavej, esli tohle někdy někdo nadabuje. Nejlíp Kajzr s Lábusem. (neangličtinářům by to asi bodlo, mluví se tu proklatě rychle a titulky mizej rychlejc než se objevujou :-D)

• 27.5.2013  00:44

Tohle neni Die Hard, ale Rambo 12. Nemít to tu nálepku a jméno Johna McClanea, dal bych tomu třeba i 4 hvězdy, protože to odsejpá a všechny ty vybouchlý bedny s obohacenym uranem, co nikomu nic neudělaj, jsou celkem i legrační. Nicméně van Damme se zloducha prahnícího po 5 tunách plutonia nedávno zhostil o 100% lépe, dále to vůbec nevyužívá Johnovu značku, její potenciál (a asi už je to i po těch letech zbytečný točit, páč 1. díl stejně nikdy nic nepřekoná...), takže to v podstatě dopadlo jako Indy 4. A děte už všichni s těma návratama ztracenejch synků do hajzlu. Kde tohle skončí? V Alienovi 7 s mladinkou Ripleyovou juniorkou?

• 10.2.2013  18:51
    Stoupenci zla (TV seriál) (2013)

Zatím po 3 dílech jedna hvězda za Bacona, kterej je tady sice taky děsně marnej, ale mám ho rád a na úplnej odpad to neni. Jinak je to ale zatim zklamání roku. Edit po 5. díle - spletl jsem se, odpad to bohužel skutečně je. Zhovadilost roku. I ta Die Hard 5 je lepší. EDIT PART 2: KevSpa mi půjčila její magazín "Základy psychologie pro ženy" a lecos začlo dávat smysl. Hlavně to, proč je to takovej úlet :-D

• 14.7.2014  18:43

Ty 2 hvezdy jsou jen a jen za zadek Alexandry Daddario.

• 10.11.2014  10:36
    The Bridge (TV seriál) (2013)

Solidní detektivka se zajímavejma hercema, a tim vůbec nemyslím jen ty 2 hlavní, snad úchvatnější MILFka než Diane je ta mexičanka, co zdědí ranč, dále je tam vynikající zpočátku nesympatický novinář, dále týpek, co pomáhá ženskejm, kterej je tak divnej, až je vlastně nejvíc v pohodě, a když se na samottnej závěr nechá oholit, tak jak kdyby z prdele vypad Jirkovi Hrzánovi. Záporáci a záporačky taky solidní. No prostě zajímavejma vedlejšíma postavama nabitej seriál, kterej v tomhle Killingu nakopal prdel, v atmosféře a dvojičce hlavních detektivů ovšem už tolik ne... i tak ale solidních 5 hvězdiček od fanouška tohodle typu serialů.

• 24.7.2016  23:35

NESKUTEČNÝ! Z člověka to ždíme emoce, zas je rok 99 a člověk fandí Becksovi, ať udělá něco velkýho a zapomene se na tu červenou. A on v nastavenym čase finále ligy mistrů zařídí ne jeden, ale rovnou 2 góly. A to proti Němcům! Nej fotbalovej zážitek evr, takže osud tohoto dokumentu byl předem jasnej :-) Hosti jako Cantona a MAni fajn, Zidana jsem moc nepobral, co měl s United kdy společnýho... to tam rači měli dát Poboráka, možná největší technickej talent 90s, kterej se ale prostě přes tuhle generaci na trávník slavnýho Divadla snů nedostal... Muzika a atmoška supr. Jeden z nej dokumentů o fotbale, pokud ne ten nejlepši. Nej hlášky: "Sprintoval sem za Giggsym, volám na něj UJ JDUUU GIGGSY, ale furt byl dál a dál a vzdaloval se mi:-(" (Phil Neville a Giggsovo legendární sólo proti Arsenalu), "Všichni sme byli děti Tečrový, ale já tý svini vděčim za jedno, samozřejmě sem po škole byl bez práce, tak sem se aspoň naučil na kytaru." (Mani, The Stone Roses), "Bylo to... jako já mám děti... a sem ženatej... ale tohle byl největši moment, co jsem zažil." (Phil Neville o finále LM99)

• 26.12.2013  16:31

Skutečně to nic moc neřeklo a docela mě to zklamalo. Nicméně za ten úsměv na konci dávám jednu hvězdu, takle s takovym tim "jen počkejte, zmrdi" v podtextu se uměl naposled usmát snad jen legendární vykuk Džej Ár v Dallasu. Nicméně zaplaťpánbu, že sem se nemusel koukat na Švácu, jeho novoroční obhajoba Kalouska, to by bylo ještě daleko horší...

• 14.10.2018  22:44

No, co k tomu dodat. Neuveritelna picovina.

• 28.9.2012  00:07

They are back! Zejména Van Damme. Sly se Stathamem to opět táhnou jako topinky a maso tataráku a Arnie, Bruce, Lundgren a Norris jsou jako to správný koření, který z toho dělá to pravý žrádlo. A Damme je ta plznička, která tam k tomu pěkně zasyčí a s kterou to chutná ještě daleko líp. Prostě je to jako když jste malý a rozbalujete dárky, protože jsou zrovna Vánoce... a jeden z nich se tak i menuje!

• 15.11.2012  23:02
    Hatfieldovi a McCoyovi (TV seriál) (2012)

Boží, boží, boží věc! Tragédie šejkspírovskejch rozměrů! Spousta hodnejch a nevinejch lidí umře, neštˇastnejch lásek je tu taky pár, je tu jeden hodně hustej moment v druhym díle, před kterym jsem ještě věřil, že se to urovná, chlapi si podaj ruce, dětičky se vezmou, ale pak přijde několik výstřelů v lese a vy jen čumíte - voni to fakt udělali! Tak to je v prdeli! "TY MANIACI !!! Voni to celý smetou z povrchu zemskýho!" A přepadne vás smutek. Tak silnej to je film. Jinak o Kevčovi a jeho kovbojničení - jo, je cool jak nikdy - už bylo řečeno dost, tak já bych spíš vyzdvihl Toma Berengera. Neskutečnej výkon, jeden z nej, co jsem kdy viděl, jo, byl tu i lepší než v Četě. Paxton je tradičně otravnej, ve Vetřelcích to ještě bejvalo roztomilý, ale tady je prostě nesnesitelnej, doufal jsem, že umře hned v prvním dílu, no, co naděláme. Holky jsou tam docela pěkný. No prostě paráda. 100%.

• 3.7.2013  23:37

Slušný. Jen o něco málo horší než Koněčná a o něco lepší než Die Hard 5, když bych to srovnal s dalšíma starejma pákama. Scénáře všude vesměs debilní, takže to do hodnocení nebudu promítat, ale zábavný to je a vcelku slušně rychle to uteče. A nepůsobí to tak trapně jako ta gangsterka s Pittem, hrající si na Pulp fiction nebo co. Jen si nemůžu pomoct, ale Gibson mi pro tyhle role vendety v podsvětí sedne víc. Sly ať se drží toho kosení znepřátelených armád.

• 20.7.2013  01:42
    Kurz sebeovládání (TV seriál) (2012)

Charlie pořád baví, a to hodně. První řada sice nebyla tak dobrá a rozjíždělo se to docela pomalu, ale druhá už je supr a stalo se z toho plnohodnotný pokračovaní Dva a půl chlapa. Tu zbytečnost s Kačerem ignorujte.

• 13.11.2012  01:19
    Looper (2012)

Až na ten dost nelogickej závěr to byl docela prima film. Nesympatický herce hrající hlavního hrdinu a to děcko naštěstí dobře vyvažuje Bruce, takže se na to dá dobře koukat a má to i celkem spád. Závěr se ale fakt dal udělat daleko líp.

• 18.10.2015  00:24
    Ochránce (2012)

pohodova akcicka.

• 29.3.2014  15:30

Slabší než seriál.

• 9.12.2012  01:11
    Skyfall (2012)

No tak to je překvapení, těšil jsem se letos, že závěr Batmana mě posadí na prdel a Skyfall možná trochu zabaví, a ono je to přesně navopak, a to je ještě pro TDKR lichotivý, protože na to se v podstatě ani nedalo koukat. Skyfall je zábavný od začátku do konce, Bond je sympatickej, hlavní záporák taky, objeví se tam parádní autíčko, novej geek s vychytávkama, kterýho moh klidně hrát Moss z IT Crowd, akce střídá akci. Pro mě konečně zábavná bondovka, ne jako ty trapný slátaniny pro ženský s Brosnanem a dalšíma. Akorád Bondgirl se mohla ohřát trošinku déle, nebo jich mohlo bejt víc.

• 2.12.2012  03:02

Wow! Tak tohle bych fakt nečekal. Dark Knight mě dostal svojí nadupaností, šokujícíma událostma (Batmanova milá) a hlavně těžko napodobitelnym záporákem. Tohle mě šokuje svojí nudností. Už po hodině jsem to chtěl vzdát a dát Odpad. Pak jsem si ale řek, že se to musí zvednout, že by to lidi nechválili pro nic za nic. Asi to jsou ale ty samý lidi, co maj rádi Shawshenk a podobný sračky. Nezvedlo se to, spíš naopak. Catwoman je trapná. I do Halle Berry má daleko, natož do Michelle Pfeiffer, neskutečný to ženský. Hlavní záporák je k smíchu. Nechápu lidi, kteří tvrdili, že je hustej jak Joker a má děsivej hlas. Děsivější hlas má i Martin Dejdar s Miroslavem Vladykou! A Batman? Dělá jednu hovadinu za druhou. Naprosto nelogickej a trapnej příběh, spousta klišé a děsivě dlouhá stopáž na ty kýble nudy. Bohužel jasně nejhorší Nolan a jeden z nejhorších filmů vůbec:-/ Burtonovo Batmani holt zůstanou nepřekonaný. Ne že by to bylo překvapující.

• 3.7.2013  23:40
    Zabít tiše (2012)

Neskutečně nudná blbost a trapnost, hrající si na gangsterku a snažící se jakože po pulpfictionovsku hláškovat, ale tak marnejma větama, že by je nevypustil ani Barney v HIMYM, a to je všech trapnohláškařů král.

• 14.9.2012  00:16
    2 $ocky (TV seriál) (2011)

Boží. Dvě hodně zejmavý holky, zvláště Maxiny koláčky bych rád ochutnal, k tomu malej Číňan, co chce bejt cool, a hlavně Oleg, kterej je pro 2BG to, co byl Chandy pro Přátelé a Marshall pro HIMYM. Doufám, že holky na tu svou kavárničku jentak nenašetřej, a ať se laťka udrží pořád takhle vysoko.

• 17.12.2012  23:59
    Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

Neskutečně dobrej seriál. V každým díle se něco děje a totálně vás natěší na díl následující. Před finálovym dílem 2. řady jsem byl napjatej, jako už dlouho ne. A byl lepší než finále 1. řady. I než finále jakýkoli řady Boardwalk empire. První série mě nadchla a druhá nebyla o nic horší! A nemohu souhlasit s některými názory - Carrie je podle mě boží a chvílema i hodně roztomilá, to spíš Broudy je krajně nesympatickej. Celkově tu sympatickejch lidí moc neni (podobně jako v tom Boardwalku) a přesto je to tak vynikající! Prostě takhle mě v poslední době nadchnul jen ten novej Costner.

• 8.6.2014  20:51
    Zločin (TV seriál) (2011)

Mazec. První dvě sérky dobrý, ale třetí, to je naprostá laskomina! Na úrovni True detective. EDIT: 4. řada je opravdu krásnej záver božího seriálu a upravuji - je to lepší než True detective. A Holder je prostě sympaťák roku.

• 11.1.2014  21:56

John McClane dovede sejmout helikoptéru autem, inteligentní opička ocelovym řetězem, aneb připravte se na místy absurdní podívanou a jednu nevděčnou mluvící opici. Ale abych byl férovej, tak jako samostatnej film to vůbec neni špatný. Jako prequel jedný legendy ale rozhodně ne!!! Aspoň já (a podle mě i tvůrci pův. filmu) si to teda představoval úplně jinak.

• 24.7.2016  23:49

Tak zaprvé nedošli do finále, ale semi, finále prohrál Caniggia s Maradonou a spol proti hnusným Němcům 0-1. Za další, Obelixi, poslední naše MS to fakt nebylo :-D ale k dokumetu žádné výtky. I když Class of 92 je lepší.