Fantomas (1964)

Pecka. I po letech. Ty varhany si snad dam jako vyzvaneni budiku.

Fargo (2014) (seriál)

EDIT: ano, prvni dil me tak uplne nepresvedcil, ale po par dalsich dilech uz jsem na palube, je to hodne dobre odvedena pracicka se zajimavou atmosferou. epizoda 6, to tedy byl ulet, kterej jsem rozdejchaval dlouho.

Saturnin (1994)

Naprostá dokonalost.

Neuvěřitelné příběhy (1985) (seriál)

Eeeeh, Spielbergova Mise ze se povedla? WTF? Nic horsiho jsem snad jeste nevidel, Costner tam sice usel, ale ten pribeh... to se dalo do tech 20 min v pohode vtesnat a neroztahavat na 2 dily klasickym Spielbergovskym patosem... a ten zaver... ten zaver... ODPAD jak vysitej! ale pak jsem videl uz jen jeden dil, kterej byl sice podobne debilni, presto by bylo po 2 dilech nefer hodnotit... budu radej delat, ze jsem to nevidel.

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Podstatně horší než Okresní přebor, fakt propastnej rozdíl, ale i tak pořád solidní zábava. Nejvíc mě bavily Easter Eggy s Vetchym.

Terminátor (1984)

Prostě paráda. Snad nejrači mám samotnej závěr, kde SPOILER pro kikoty, co to eště neviděli, esli vůbec ňáký eště sou: už je arnieho ksichtík roztavenej a vidíme padádní skeletonové monstrum, pokulhávající za Sárou. Příjemně to evokuje můj další oblíbenej film - Souboj titánů a jeho triky (tuším že stejný). Dobrá 80s muzika, připomínající Komando a Predouše. Ale hlavně perfektní příběh, co dal vniknout snad nejlepšímu (po Die Hard, samozřejmě) akčňáku všech dob - Terminátorovi 2.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Nevim no, nebyla to žádná hitparáda, jednička už se holt nezopákne.

Dobyvatelé ztracené archy (1981)

Dokonalost. Jedna z největších filmovejch klasik, od úvodních titulků neskutečná jízda, vlastně hned v prvních 5min se objeví dvě naprosto ikonický scény, tolik citovaný a parodovaný v pozdějších filmech. A na tempu se nesleví, jede se dál a dál, vedlejší postavy perfektní, opičky perfektní, záporáci perfektní, možná tu někomu chybí tatík z trojky, ale mně ne, vždyť je tu ztracená Archa úmluvy a nácek, co inspiroval nácka v Haló Haló!!! "Adios, blbečku!"

Indiana Jones a Poslední křížová výprava (1989)

Ne, prostě je to druhej nejlepší Indy a hotovo! Ale je to kurva o fous! Jinak je to naprosto dokonalá věc a podobná nezadržitelná jízda jako Dobyvatelé, možná s více humornejma scénama, ale už ne s tolik ikonickejma. Doporučuji servírovat hned za sebou. Dvojku a čtyřku raděj vynechat.